Безкоштовні послуги для пасажирів Turkish Airlines

Авіакомпанія Turkish Airlines змінила правила надання безкоштовного готелю пасажирам, що мають тривалу за часом пересадку в Стамбулі з одного її рейсу на інший. Тепер безкоштовна ночівля доступна всім пасажирам, які прямують у Америку і Азію, і вирішили зупинитися в турецькій столиці на 20 і більше годин.

Максимальна тривалість такого стикування становить 48 годин, і тепер більше немає вимоги вильоту в пункт призначення найближчим доступним рейсом – пасажир може вибирати рейси на свій розсуд. Нові правила відносяться до квитків, куплених не раніше 1 червня.

Пасажири економ-класу можуть розраховувати на 1 безкоштовну ніч в готелі рівня 4 зірки в історичному центрі міста (районі Султанахмет). Пасажири бізнес-класу можуть отримати відразу дві ночі в готелях рівня 5 зірок в більш сучасному районі центру – у площі Таксим. Однак безкоштовний трансфер до готелю більше не надається – втім, до більшості готелів цих районів нескладно дістатися з аеропорту Ataturk.

Для отримання безкоштовного готелю потрібно завчасно заявити про таке бажання. У відповідь має бути вислано бронювання готелю.

Нагадаємо, що для пасажирів з більш коротким (але все ж істотним) часом пересадки в Стамбулі зберігається можливість зробити безкоштовну екскурсію  містом. Стиковка для цього повинна бути не менше 6 годин і доводитися на денний час.

Авіакомпанія Turkish Airlines і Міністерство з питань культури і туризму Турецької Республіки оголосили про спільний запуск унікального проекту «Стамбул Тур».
В рамках пропозиції пасажири Turkish Airlines мають можливість здійснити захоплюючу подорож по місту і подивитися визначні пам’ятки світової популярності абсолютно безкоштовно. Отримати безкоштовний тур по красивому місту можуть пасажири, які вчиняють транзитний переліт через Стамбул. Згідно з умовами пропозиції мінімальна тривалість очікування наступного рейсу в аеропорту “Ататюрк” повинна становити 7 годин. При цьому стикувальний час для пасажирів міжнародних рейсів не повинно перевищити 24 години, а для пасажирів трансконтинентальних рейсів – 48 годин.
Щодня з 09:00 до 18:00 гості Стамбула мають можливість вибрати одну екскурсійну програму з 3-х запропонованих. Програмою туру передбачено відвідання історичних, культурних і пам’ятних місць. Організатори в рамках проекту надають безкоштовно туристам транспорт, послуги персонального гіда, квитки в музеї та харчування.
Взяти участь в безкоштовному турі по Стамбулу не можуть пасажири на інвалідних візках через складнощів, пов’язаних з перевезенням. На акційний тур поширюється ще одне обмеження у вигляді заборони брати з собою домашніх тварин в зв’язку з відвідуванням релігійних святинь і музеїв.