Хитрощі для ідеального польоту

1. Створіть зону комфорту
📎Якщо авіаперельоти приносять тільки негативні емоції, прихопіть в салон те, що допоможе відчути себе затишно – улюблена ковдра або палантин, зручні тапочки, подушку під голову і пов’язку для сну. Беруші або навушники з приємною музикою відгородять вас від навколишнього шуму, а в компанії з улюбленим фільмом час і зовсім пройде непомітно.

2. Купуйте квитки заздалегідь, щоб вибрати зручні місця
📎Незалежно від конструкції і планування літака, найкомфортніше летіти біля ілюмінаторів. Якщо ви летите удвох, купуйте крайні місця одного ряду. Є ймовірність, що крісло посередині залишиться порожнім, і ви зможете розміститися з комфортом. В іншому випадку можна буде попросити сусіда помінятися і сісти поруч.

3. Продумайте гардероб
📎Вузькі джинси і піджаки стискують рух. Це не той одяг, в якому буде зручно сидіти кілька годин у кріслі і пересуватися по салоні. Для поїздки краще вибрати приємні на дотик і вільні речі з натуральних тканин.

4. Не забудьте про ліки
📎Якщо ви приймаєте препарати, без яких відчуваєте себе погано, в польоті нездужання може посилитися через перепади тиску і сухого повітря. Такі таблетки потрібно упаковувати в першу чергу. Також варто захопити ліки від нудоти.