Куди поїхати з дітьми

Куди поїхати з дітьми
🌍Данія – Головні дитячі розваги в Данії – це Леголенд з мініатюрною копією Землі, зробленою із конструктора, власної полярної станції з Лунапарком. Після його відвідин можна відправитися в один з найстаріших парків розваг – Тіволі, котрий був відкритий в 1843 році.
І, звичайно, не можливо не зайти в гості в будинок до Ганса Християна Андерсена, де можна за допомогою трьохвимірної анімації поринути в уявний світ улюблених казок і навіть зустрітися віч-на-віч з самим автором.

🌍США – Майже в кожному штаті США є на що подивитися з дітьми, але основний потік туристів їде в Орландо. По-перше, там розташований Disney World, побувати в якому – мрія кожної дитини. А ще в Орландо знаходиться парк Universal Studios, від якого будуть в захваті навіть дорослі.
Тут можна зустріти улюблених голлівудських героїв у повний ріст, погуляти по інсталяціях із фільмів чи познайомитися із сімейством Сімпсонів. Якщо ваші діти хочуть стати космонавтами, зайдіть у Музей астронавтики, де можна посидіти у справжніх ракетах NASA.

🌍Фінляндія – Головна пам’ятка Фінляндії, яка сподобається дітям, – це село Санта Клауса.
Сучасним дітям подобається парк розваг Angry Birds, де можна самому стати активним учасником непримиримої боротьби птахів і свиней. А ще в Фінляндії розміщений один із найпівнічніших зоопарків, де можна спостерігати за життям арктичних тварин в природних умовах.