Правила обміну та повернення авіаквитків у зв’язку з COVID-19

Ми розуміємо, що туристи та пасажири, бажають змінити свої плани подорожі через COVID-19. Тому зібрали для Вас максимально корисну інформацію, щодо політик авіакомпаній з ситуацією що склалась. Більшість авіакомпаній є лояльними та готові понести значні збитки, щоб допомогти людям.

WINDROSE Airlines (“Роза вітрів”)

Авіакомпанія «Роза Вітрів» інформує Вас про введення процедури щодо переоформлення або повернення квитків, оформлених на бланках 7W до 11 березня 2020 року включно на міжнародних рейсах для перельотів в період з 12 березня по 30 квітня 2020 року.
Результат пошуку зображень за запитом WINDROSE Airlines

На власних міжнародних рейсах АК «Роза Вітрів», які виконуються в період з 12 березня по 30 квітня 2020 року, дозволено одне безкоштовне зміна дати перельоту на рейси до кінця періоду літньої навігації – до 24 жовтня 2020 року.

Зверніть увагу: повне повернення коштів дозволене тільки при скасуванні рейсів. На власних рейсах Авіакомпанії перебронювання дозволено в оригінальному класі бронювання або в першому наявному класі бронювання за оригінальним або зміненим маршрутом.

На рейсах спільну експлуатацію (code-share) перебронювання дозволено тільки в оригінальному класі бронювання, зміна маршруту заборонена.

Безкоштовним переоформленням квитка вважається перша зміна в квитку згідно даних, підтверджених Пасажиром.

У разі, якщо Пасажир не бажає скористатися можливістю безкоштовної зміни дати перельоту, повернення квитка може бути здійснено виключно згідно правил тарифів, які застосовані в оригінальному квитку.

SkyUP Airlines
Результат пошуку зображень за запитом SkyUP Airlines

Авіаквитки на скасовані рейси можна безкоштовно поміняти на інші дати або отримати повне відшкодування вартості авіаквитка.

 

Якщо Ви із власних міркувань хочете скасувати подорож до Ізраїлю – безкоштовну зміну дати.

Пасажири, які придбали квитки на вильоти Харків – Тель-Авів – Харків, буде запропонована безкоштовна зміна місця вильоту / прильоту на Запоріжжі замість Харкова або повне відшкодування вартості авіаквитка.

МАУ – Ukraine International Airlines
Результат пошуку зображень за запитом МАУ
Авіакомпанія МАУ змінює свою комерційну політику, щоб забезпечити максимальну гнучкість та спокій для наших клієнтів.

Для авіаквитків, оформлених до 12 березня 2020 року, з датами подорожі в період з 13 березня по 08 квітня на рейси, що виконуються за розкладом і не були скасовані, дозволяється одна зміна дати подорожі за тим самим маршрутом на нові дати перельоту після 08 квітня 2020 без сплати штрафних санкцій. Повернення авіаквитка здійснюється згідно з правилами тарифу. У разі відсутності місць в оригінальному класі бронювання на бажану дату подорожі в рамках терміну дії авіаквитка пасажиру пропонується доплатити різницю в тарифі.

Для авіаквитків, які бронюються, починаючи з 13-го березня, запроваджується гнучка політика змін для всіх типів тарифів: дозволяється одна зміна дати подорожі (після 08 квітня 2020) без оплати штрафних санкцій за тим самим маршрутом і в оригінальному класі бронювання в рамках терміну дії авіаквитка. До подальших змін застосовуються оригінальні правила тарифу.

Air Malta

Результат пошуку зображень за запитом Air Malta

Якщо пасажир купив квиток до 3 березня 2020 року включно, він може запросити пільгове переоформлення на інший рейс, який буде виконуватися до 31 грудня 2020 року.

Запит на переоформлення повинен бути відправлений до 31 березня 2020 року.

Для бронювань з 4 березня 2020 року можливе пільгове переоформлення вильоту на рейси до 31 грудня 2020 року або повернення авіаквитка, якщо пасажир звернувся не менше ніж за 30 днів до початкового вильоту.

При внесенні змін або повернення авіаквитка стягується збір у розмірі 10 євро за польотний сегмент.

Air France / KLM
Результат пошуку зображень за запитом Air France / KLM

Пільгова політика для всіх бронювань, включаючи старі, зроблених до 31 березня 2020 року, на рейси до 31 травня 2020 року. Не справляється штраф за зміну квитка при перенесенні дати вильоту або зміну маршруту. Нова дата вильоту повинна бути пізніше 31 травня 2020 року. При зміні класу бронювання на більш високий стягується різниця тарифів.

Якщо пасажир хоче перенести виліт на дати після 31 травня 2020 року, авіакомпанія випустить ваучер, який можна використовувати для покупки квитків протягом року.

LOT

Результат пошуку зображень за запитом LOT

Пільгова політика тільки для зміни квитків, куплених в період з 6 по 31 березня на рейси до 24 квітня 2020 року.

Штраф не стягується, якщо перебронювати на рейси до 31 грудня 2020 року при збереженні маршруту і оригінального класу бронювання. При зміні класу бронювання на більш високий стягується різниця тарифів.

 

Lufthansa Group (Austrian Airlines, Lufthansa, Swiss)

Для бронювань, зроблених до 5 березня 2020 року включно на рейси до 30 квітня 2020 року, можна безкоштовно один раз поміняти дату вильоту на рейси до 31 грудня 2020 року.

Для бронювань, зроблених з 6 по 31 березня 2020 року, можна безкоштовно поміняти дату вильоту на рейси до 31 грудня 2020 року. При зміні класу бронювання на більш високий стягується різниця тарифів. Зміна маршруту заборонено.

Qatar Airways

Результат пошуку зображень за запитом Qatar Airways

За всім новим і старим бронювання, якщо вони включають вильоти до 30 червня 2020 року, пасажири можуть безкоштовно змінити дату вильоту або повернути квиток. Для цього необхідно звернутися не менше ніж за 3 дні до початкової дати вильоту.

При зміні класу бронювання на більш високий стягується різниця тарифів. Якщо пасажир захоче повернути квиток, він отримає ваучер, дійсний рік з моменту випуску, для оформлення нових замовлень на рейси Qatar Airways.

Turkish Airlines

Результат пошуку зображень за запитом Turkish Airlines

Для бронювань, зроблених до 5 березня 2020 року включно, при зверненні в авіакомпанію до 16 березня 2020 року пасажир може безкоштовно змінити дату вильоту.

 

Для бронювань, зроблених і оформлених з 6 по 24 березня 2020 року, штраф за зміну дати вильоту не стягується, якщо початкове бронювання включає рейси до 31 грудня 2020 року.

Пасажир повинен звернутися за внесенням змін не менше ніж за 5 днів до початкового вильоту. При зміні класу бронювання на більш високий стягується різниця тарифів.

Emirates

Результат пошуку зображень за запитом Emirates

Для всіх квитків, оформлених до 31 березня 2020 р можливе безкоштовне переоформлення на нові дати / маршрут без зборів за переоформлення, передбачених правилами застосованого тарифу.

Збір за зміну дати або переоформлення не застосовується до всіх квитках, виписаним в період до 31 березня 2020 р., Незалежно від дати подорожі.

Пасажир може змінити свій квиток на будь-яку дату в межах 11 місяців з дати покупки оригінального квитка. При цьому клас бронювання повинен відповідати оригінальному бронювання.

У разі зміни класу бронювання або маршруту, переоформлення квитка дозволено з добором за тарифом / аеропортовим зборів. Збір за переоформлення не стягується.

Дані правила застосовуються до всіх напрямків маршрутної мережі Емірейтс.

Alitalia

Aвіабілети виписані до 5 березня включно в Італію і з датами подорожі з 23 лютого по 3 квітня.

Безкоштовна зміна дати. Нова дата подорожі повинна бути до 30 червня на власні рейси Alitalia – в оригінальному класі бронювання або в першому наявному (той самий клас обслуговування).

Квитки повинні бути переписані не пізніше 3 квітня.
Різниця в тарифі, якщо така є, повинна бути оплачена пасажиром.

Результат пошуку зображень за запитом особиста гігієна миття рукДля тих, хто хвилюється за своє здоров’я радимо дотримуватися санітарно-гігієнічних норм, мити руки з милом, пити багато води та використовувати карантин з користю.
З любов’ю Ваша Balina Travel. Піклуйтесь про себе та рідних!