Презентація – відпочинок на круїзних лайнерах!!!

15 листопада 2014 року вперше у Луцьку в ресторані SHOWBASILIK відбулася презентація                   « Відпочинок на круїзних лайнерах» яку організувала туристична агенція «Баліна».

Презентацію проводила представник Royal Caribbean в Україні – Катерина Комісарова, яка нещодавно повернулась з інавгурації нового лайнера Quantum of the seas та поділилась з присутніми свіжими враженнями та цікавими відеороликами. Ажде цей лайнер є одним з найбільших у світі. Для пасажирів  доступно 16 палуб, у тому числі вісім палуб з видом на океан, оглядову вежу на верхній палубі, що піднімає бажаючих на 90 метрів над рівнем моря, і самі різні розваги від автодрому до відкритого басейну з великим відеоекраном, скалодром, симулятор скайдайвінга, гімнастичний зал з повноцінним баскетбольним майданчиком і 19 ресторанів і кафе, не кажучи про стандартні для лайнерів Royal Caribbean спа і казино.

Для присутніх на цьому заході, присвяченому подорожам, були розкриті наступні питання:

  • Чому більшість людей всього світу віддає перевагу відпочинку на круїзних лайнерах;
  • Що представляє собою круїзний відпочинок;
  • Які переваги круїзного відпочинку;
  • Що входить у вартість круїзу та ще багато цікавого.

А також відбувся розіграш подарунків від круїзної компанії Royal Caribbean, та всіх гостів пригостили запашним чаєм та смачними десертами від ресторану SHOWBASILIK.

 

Круїзний відпочинок, в останні роки набирає все більшої популярності, адже це прекрасна можливість в комфортних умовах побачити світ, насолодиться повноцінним відпочинком, отримати незабутні враження.