Що робити з раннім бронюванням, коли є випадки коронавірусу?

Станом на 4 березня 2020 року у світі зареєстровано  93 160  лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них  3 198  – летальні. Одужало вже 50 690 осіб.

В Україні підтверджено перший випадок COVID-2019.  Хворобу виявлено у чоловіка в Чернівецькій області. Але Україна готова приймати та лікувати пацієнтів із COVID-19. В нас є інфекційні бокси, близько 12 тисяч ліжок в інфекційних стаціонарах, 2 тисячі лікарів-інфекціоністів та 5 тисяч інших медичних працівників, які працюють в інфекційних лікарнях та інфекційних боксах.

Результат пошуку зображень за запитом коронавірус

Що це за хвороба

COVID-19 – це інфекційне захворювання, спричинене коронавірусом, який був невідомий науці раніше.

Найпоширенішими симптомами коронавірусу є висока температура, втома та сухий кашель. У деяких пацієнтів можуть виникати ломота у м’язах і суглобах, нежить, біль у горлі або діарея.

 

Результат пошуку зображень за запитом коронавірус симптоми

Як хворіють на коронавірус

За даними ВООЗ, 80% інфікованих коронавірусом видужують, не потребуючи особливого лікування.

Один з шести інфікованих коронавірусом може мати серйозні ускладнення, найпоширенішим є пневмонія. У зоні ризику люди старшого віку, медичні працівники, люди, які мають хронічні хвороби.

Люди з високим тиском, проблемами з серцем і діабетом більш схильні до ускладнень від коорнавірусу.

За попередніми підрахунками вчених, помирає від цієї хвороби близько 2% хворих. Найбільше жертв коронавірусу зараз зафіксовано у китайській провінції Хубей. Там рівень смертності найвищий – 2,9%.

 

Результат пошуку зображень за запитом коронавірус від чого помирають більше

 

Рекомендації, як зменшити ризик інфікування новим вірусом:

Отже, найперше не потрібно панікувати. Вірус схожий на грип від якого в Україні і усьому світі теж помирають люди. Як і грип він може мати ускладнення, а саме утруднення дихання, підвищену температуру і інші фактори.

В Україні за минулий тиждень на грип захворіло більше людей, ніж на коронавірус в усьому світі – 217 тисяч. Вірус швидко прогресує але він не 100% приносить смертність і є велика кількість людей, які мали перехворіли на корона вірус і зараз почуваються добре.

Як і кожен грип, вірус він проходить. Згадаємо пташиний грип, свинячий грип і інші інфекційні захворювання, усі вони пройшли. Тому панікувати немає сенсу

 

Результат пошуку зображень за запитом коронавірус захищатися

 

Що робити з раннім бронюванням?

Відпочинку бути! Якщо Ви хотіли поїхати у Китай але з*явилися сумніви і Ваша думка змінилася, тоді пропонуємо альтернативи: Греція, Туреччина, Грузія, Шрі-Ланка, Таїланд, Кіпр і це ще далеко не весь список. Кожному відпочинку є альтернатива зі своїми колоритами, екскурсіями, пісками і водами.

Деякі з операторів дозволяють відмінити тур по ранньому бронюванні без штрафних санкцій з поверненням коштів.

Замість того, щоб перечитувати стрічку новин у 100-й раз за день, вірити кожному слову ЗМІ (а серед журналістів є такі, що пишуть фейкові новини, щоб вганяти людей у паніку) краще подумайте, про свій відпочинок і те, як ви ніжитеся на пісочку і морські хвилі б*ються об берег, як тепле проміння сонця гладить Вас по тілу.

Результат пошуку зображень за запитом раннє бронювання

Чому бронювати відпочинок заздалегідь зручно і вигідно?

  • Хороша вартість туру: готелі дають значні знижки на проживання, якщо бронювати їх за декілька місяців до заїзду. Іноді знижки можуть становити і 50%
  • великий вибір готелів та номерів.
  • поетапна оплата туру, що дозволить безболісно для Вашого сімейного бюджету оплатити Ваш відпочинок. При бронюванні оплачуєте лише 30% вартості туру, а далі 2 етапом – 30%, і третім – 40%
  • Можливість заздалегідь спланувати дати свого відпочинку.

Раннє бронювання відкрито для всіх масових напрямків. В більшості своїй – це готелі на узбережжях Туреччини, Болгарії, Хорватії, Чорногорії, Тунісу, Єгипту, Греції, Іспанії, Італії, Кіпру, Румунії, Албанії, тощо.

Усе проходить але відпочинок залишається найкращим і найбільш очікуваним часом, яким хочеться насолодитися, коли хочеться відпочити і відновитися.

Тому раді Вас бачити за адресами м.Луцьк, просп. Соборності 11Л ТЦ «Гостинець» 2 поверх

Та м.Луцьк, просп. Соборності 8Г ТЦ «Boss» 2 поверх, 4 кабінет для того, щоб підібрати для Вас найкращий варіант відпочинку.