Розкриваємо смачні секретні місця Риму

Ви боїтесь літати? Надаєте перевагу автобусним мандрам? Тоді тур, про який ми сьогодні Вам розкажемо – точно припаде Вам до смаку.

Лише за 11 днів Ви побуваєте в найкрасивіших містах Італії та Австрії.
Одним з неповторних міст Вашої мандрівки стане неперевершений Рим. І сьогодні ми вирішили відкрити для Вас найсмачніші та найкомфортніші міця Риму, де можна смачно поїсти.
Піцерія «У Баффетто»

Яка Італія без піци? Одну з найсмачніших готують в ресторанах Pizzeria Da Baffetto (в Римі всього 2 таких піцерії). Це сімейний бізнес, який очолює ось уже півстоліття дідусь Баффетт.
Адреса: Via del Governo Vecchio, 114 e Piazza del Teatro di Pompeo, 18
(Baffetto 2)

Джелатерія Blue Ice

Джелатерії Blu Ice – це мережа кафе, де виготовляють і продають морозиво. Римляни говорять, а туристи підтверджують, що саме в цих закладах Ви можете скуштувати найсамачніше італійське морозиво. 

Адреси: 

  • Via di S.Prassede, 11/bis;
  • Via dei Baullari, 130;
  • Viale dei Due Macelli, 29;
  • Viale Ottaviano, 7;
  • Via S.Agnese in Agone, 20;
  • Via Sistina, 122

Енотека Costantini

Продовжуючи тему гастрономічних подорожей не можна не поговорити про італійське вино. У цій сонячній країні 20 регіонів і кожен (!) з них виробляє своє вино, яке відрізняється за смаком, ароматом і технологій виробництва.

Спробувати різні сорти італійських вин можна в енотеці Costantini. Це справжня винна скарбниця, де зберігаються тисячі пляшок, різних марок і витримки. Вино можна купити і забрати з собою, або  продегустувати на місці, в ресторанчику.

Адреса: Piazza Cavour 16

Автобусний тур!
Гарантований виїзд!
Маршрут: Ужгород – Дьёр – Вена – Зальцбург – Рим – Неаполь – Сорренто – Флоренция – Венеция – Балатон – Ужгород

Дата: 29.04.17
Тривалість: 11 днів
Вартість: 499 у.о.

 

Деталі за телефоном:
097 13 98 970 + Viber + WhatsApps
063 84 87 337