Тропічний рай у Берліні

Любите відпочивати в аквапарках, а як Вам ідея відвідати найбільший аквапарк не лише Німеччини, але і Європи – Тропічні острови.
Парк “Тропічні острови” – це не просто аквапарк, це критий  тропічний курорт, що розташований всього за 60 км від Берліну, в Бранденбурзі.  Він міститься в колишньому ангарі для дирижаблів і це найбільший самонесучий зал світу, щоб зрозуміти його маштаби уявіть, що на території парку можна розмістити вісім футбольних полів і Статую свободи.

Завітавши у цей райський куточок, Ви неодмінно оціните найбільший в світі критий тропічний ліс, із пляжами, численними тропічними рослинами, безліч плавальних басейнів, барів і ресторанів.  Ліани, бананові пальми, плющі — 30 тисяч рослин з різних частин світу зібрані під гігантським куполом.

«Tropical Islands» відкритий цілодобово впродовж усього року, на території підтримується температура 26 °C, а також постійна вологість – 64 %

При вході можна обрати базову ціну входу, усі інші витрати усередині враховуються за допомогою спеціального чіпа-браслета. Уся установка розділена на області сауни і тропічного озера — кожна область має окрему плату за доступ. Зміна областей усередині пов’язана з купівлею добового квитка. Інші тематичні сфери у будь-якому випадку вимагають додаткової оплати. У інших областях доступні водні гірки, Міні-гольф, а також будиночки для ночівель. Розважальна програма також включає велике вечірнє шоу і ряд розваг впродовж дня: вар’єте, дитяча програма тощо.

Парк розділений на наступні тематичні області:

  • Тропічне село — з будівлями у стилі Таїланда, Борнео, Самоа і Балі.
  • Тропічний ліс — більше 50 000 рослин понад 600 видів.
  • Південне море — Басейн 140 м завдовжки, площею 4 400 м2 і 1,35 м у глибину, як копія затоки атола з піщаним пляжем, шириною 200 м, 850 дерев’яних стільців-лежанок, що розкладаються. Температура води 28 °C.
  • Лагуна з Балі — понад 1 200 м2 водної поверхні змінної глибини, температура води 32 °C, фонтани, штучні течії, водні гірки.

Споруда доброзичлива для осіб з обмеженими можливостями: на верхніх поверхах тропічних будиночків встановлені ліфти, доріжки в лісі зроблено без перешкод для пересування.