Відпочинок в ОАЕ в період Рамадану.

Поспішаю Вам розповісти про відпочинок літом в ОАЕ в період Рамадану. Насамперед треба чітко усвідомлювати, що літо в арабських Еміратах, це не просто літо- це спека, яку не всяка людина буде переносити легко. Отже, ви все ж таки вирішили відвідати цю країну літом. Спека тримається постійно, в ночі трішки легше, з самого ранку вже досить спекотно, море має температуру таку, як вдома в гарячому крані, отже я обрала відпочинок у бассейна, що дуже комфортно і приємно, так як вода в басейнах прохолодна. Що стосується екскурсійного відпочинку, то це реально для витривалих туристів. Кафе, бари, ресторани закриті в період Рамадану, але в усіх моллах(великих торгових центрах) є спеціальні огорожі за якими працюють всі фастфуди, тому голодними ви аж ніяк не будете. Якщо ви приїхали в країну в приватному порядку, то для відпочиноку на пляжі вам потрібно знати деякі моменти. Насамперед на міських пляжах не має навісів, які б створювали тінь, але вже на платних ж всі зручності. Також в цей приліт, я відкрила для себе такий вид відпочинку, як відпочинок на день в готелі. Для цього достатньо приїхати в готель, спитати на рецепції скільки коштує вхід на пляж і що входить в вартість. Зазвичай у вартість входить: користування пляжем, лежаками, рушникі, сауна і баня( не у всіх готелів), а також їжа. Наприклад ви заплатили 150дирхам і на 100дирзам ви можете замовити собі попоїсти та взяти прохолоджуючі напої. Якщо ви перевищили свій ліміт, то це не проблема, вас попросять доплатить різницю. Що стосується продуктів харчування, то я зазвичай купляла їх в своєму улюбленому супермаркеті Carefur, ціни досить помірні, вибір різноманітний, багато special offer – акцій, і при кожній покупці ви отримуєте талон на наступну покупку, в якому прописано який процент знижки на певну категорію товару, або яка сумма відніметься від наступного чека. В день в місті не можливо знаходитись, оскільки таке враження , що ти знаходишся в мікрохвильовій печі, тому що тепло віє з відусіль. Але, коли ви потрапляєте в метро, то відчуваєте холодне повітря, так як скрізь працюють кондиціонери, тому раджу вибирати готелі, які знаходяться поруч з метро. З кондиціонерами це вже інша історія, в мене період звикання був майже два тижня, тому треба запастися краплями від нежиті.
Після 19:00 всі кафе та ресторани починають приймати гостей, тому вибір за вами, кондитерські, кальянні, ресторани з різними кухнями чекають і раді зустріти вас. Моє улюблене місце звичайно на ДубайМарині, гарний вид на Марину, смачні страви і чудовий кальян. Отже в ОАЕ завжди знайдеться чим зайнятись, тому я раджу цю країну для відпочинку.)
Деякі особливості по авіпервізнакам до ОАЕ. Авіакомпанія FlyDubai – загальна вага багажу 20кг(багаж, який здається) ручна кладь 7кг, і маленька сумочка для документів, дуже прискіпливо відносяться до цих правил як в Україні так і в ОАЕ. МАУ міжнародна авіакомпанія України дає 23 кг загального багажу і також 7 кг для ручної поклажі . Мені пощастило, в мене було 21 кг і 9 кг ручна поклажа, мене пропустили, а ще був рюкзак і звісно сумка, хоча мені відомі випадки, коли туристи або платили досить великі суми, або лишали багаж. Тому раджу не порушувати правила перевозу багажу. Так як, рідину ви не можете пронести через контроль, раджу залишити дрібні гроші, аби купити воду чи щось попоїсти на зоні Duty free , вода коштує 2 дирхама. Усім приємних подорожей!)