Опис туру
Східниця – Верхня Грабівниця – Мукачево – Ужгород – Косино – Пилипець
Дати виїзду:
Дати уточнювати
Тривалість: 3 дні /2 ночі
Виїзд з міст: ЛУЦЬК, ГОРОХІВ, РАДЕХІВ, КАМ‘ЯНКА-БУЗЬКА, ЛЬВІВ (виїзд з інших міст уточнювати).
Вартість (без харчування) – 1750 грн.
Вартість з харчуванням (2 сніданки+2 вечері) – 2100 грн.
Програма подорожі:
ДЕНЬ І
06.20 – Виїзд з Луцька (готель «Україна»).
08.00 – Виїзд зі Львова (біля готелю Львів). Час та місце виїзду з інших міст уточнимо індивідуально.
09.00 – 09.30 – Зупинка на сніданок (за бажанням туристів).
10.00 – 11.00 – База відпочинку «Шепільська» – це чисте повітря, мальовнича природа, спокій, комфорт та затишок. Унікальний водно-оздоровчий комплекс допоможе забути про щоденні стреси і поринути у світ краси і здоров’я.
Відпочинок на воді бази «Шепільська» — це 2 озера, купальна зона, водна гірка, пляж, плавальний басейн. На великій облаштованій території — дитячий та спортивні майданчики, живий куток, альтанки, мангали.
Зона спа-басейнів: плавальний басейн (16х5,5 м, глибина — 1,6 м); дитячий басейн; контрастний басейн; соляний басейн; джакузі.
Зона спа-саун: руська парна; фінська сауна; турецька баня; інфрачервона сауна. Та безліч інших розваг.
Окрім того, на території знаходить бар та ресторан, де можна смачно поїсти на випити освіжаючих напоїв після прийняття водних процедур. Також, можна скористатися й іншими послугами бази відпочинку, зокрема замовити релаксуючий масаж після спа-процедур.
12.30 – 13.00 – зупинка у Сколе на обід(за бажанням туристів).
10.00 – 11.00 – Бункер Лінії Арпада. Найбільший бункер в Україні часів Другої світової війни зберігся у Закарпатті у с. Верхня Грабівниця. Лінія Арпада – наймогутніша оборонна лінія, що створювалася угорськими військами в Східних Карпатах. Будівництво її датується з жовтня 1939 – 1944 роках, і простяглася майже на 600-700 кілометрів на Карпатському хребту. Лінія Арпада суцільно не будувалася, але складалася вона з окремих вузлів оборони, які перекривали через Карпати всі дороги, перевали, переходи.
18.20 – прибуття в готельний комплекс (поселення в 2-3-х місних номерах зі всіма зручностями), вільна програма.
День ІІ
07.00 – 07.30 – сніданок в готелі (не включено).
07.30 – виїзд на екскурсію.
09.15- 09.45 – Відвідання корчми-музею «Деца у нотаря», що є місцевою визначною пам`яткою Ужгорода. Це дуже незвичайний етно-ресторан, який туристи обов`язково відвідують, щоб отримати заряд гумору і насолодитися особливим колоритом закладу. «Деца у нотаря» – це не просто ресторан, а цілий комплекс з безліччю залів і майданчиків. Кожен зал оформлений по-різному і лише одне об`єднує всі приміщення – це гумор і сатира, приурочений до політичних та народних кумедних ситуацій, які кожен зрозуміє, а можливо й впізнає когось зі своїх знайомих 😉
10.00 – 11.00 – Відвідаємо один із головніших предметів для гордості жителів – Ужгородський замок – це головна визначна пам’ятка міста – споруда 14 ст. Весь величний архітектурний ансамбль — під час свого розквіту потім у руїнах, а пізніше відроджений знову — супроводив життя багатьох поколінь, що населяли обидва береги річки Уж.
11.00 – 12.00 – Пішохідна екскурсія містом, cамобутність якого в музиці вуличок, своєрідності архітектури, невеликих деталях, що створює неповторність міського ансамблю, тощо. Унгвар, Гунгвар, Онгвар, Унгуйвар, Унгоград, Гункбар Оуггород, Ужгород – це ще не повний перелік назв цього міста, які воно отримувало протягом вікової історії від своїх власників та мешканців. Власне, сама назва у всіх своїх інтерпретаціях перекладається, як «замок на річці Уж». Під час екскурсії Ви оглянете монастир Св. Василія, кафедральний Хресто-Воздвиженський собор, Ортодоксальну синагогу в псевдо-мавританському стилі та пішохідну зону старого міста.
12.00 – 13.00 – обід та вільний час.
14.30 – 17.30 – прибуття в комплекс термальних вод «КОСИНО», що розташований на території 200 річного дубового гаю, площею 8 гектарів. Все виконано в австро-угорському стилі. Основною особливістю та гордістю комплексу є привабливе розміщення на шлейфі залягання мінеральних термальних вод, що проходить через Францію, Італію, Іспанію, Сербію, Хорватію, Австрію, Швейцарію та Балкани. Аналогів в Україні не існує. Сучасні умови, прекрасні басейни (з ароматом пива, вина і т.д.), королівські сауни нікого не залишать байдужим (евкаліптова сауна, соляна лисяча нора, трав’яна сауна, римська баня, хамам, угорська сауна, крижана печера).
20.00 – відправляємо в готель, де проживаємо.
День ІІІ
07.30 – 08.00 – сніданок в готелі (не включено).
09.00 – виселення з готелю.
09.30 – 10.30 – Пішохідна прогулянка до Водоспаду «Шипіт» вважається одним із найгарніших місць Карпат та однією з візитівок Закарпаття. Невелика річка, що бере свій початок на полонині Боржава, кидає тут каскадами свої води з 14-метрової висоти.
11.00 – 12.30 – Оглядова екскурсія в с. Пилипець. Канатно-крісельна дорога на Боржавські полонини (під час катання на підйомниках милуємось найкращими краєвидами та вдихаємо чисте гірське повітря на повну), а на вершині можна відвідати кав’ярню, випити гарячого шоколаду, чаю, кави, глінтвейну та інших гарячих напоїв та поласувати смачними стравами(за бажанням).
14.00-14.30 – обід(за бажанням туристів).
15.30 – 17.00 – Відвідання історико-культурного заповідника «Тустань». Музей розташований на території пам’ятки природи та археології національного значення – оборонний комплекс часів Київської Русі, важливий митний пункт та місто-фортеця в карпатських горах, де в ІХ столітті вирувало життя. Зараз тут історико-культурна заповідна зона, яка, однак, не забута туристами й приваблює своєю красою.
22.00 – 22.30– повернення до Луцька (орієнтовно). Час та місце повернення до інших міст уточнимо індивідуально.
Туроператор має право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг, а також право заміни готелів на рівноцінні.
У вартість туру ВХОДИТЬ: |
• проїзд на комфортабельному автобусі, або мікроавтобусі; • проживання в готелі 2-, 3-, 4-місні номери на вибір; • супровід гіда-керівника по всьому маршруту; • страховий поліс (груповий); |
У вартість туру НЕ ВХОДИТЬ: |
• Вхідні квитки, харчування, а саме:
– Тустань – 52 грн, дит. 26 грн; – Лінія Арпада – 70 грн, дит 30 грн, студ., учасники АТО – 40 грн – Термальні басейни Косино – 450 грн – 3 год/ дорослий, дітям до 150 см – безкоштовно. Оренда шафи для одягу та цінних речей — 50 грн (можна орендувати одну шафу для кількох осіб); – Ужгородський замок – 50 грн., дит. 40 грн.; – Етно-ресторан «Деца у нотаря» – 5 грн.; – водоспад Шипіт: загальний – 10 грн., діти до 10р. – безкоштовно; – витяг на Пилипці (канатна дорога 120 грн., діти до 12 років – 100 грн. – База відпочинку «Шепільська». – дорослий 150 грн. – 1 година, кожна наступна година – 80 грн. Діти від 6 до 12 років – 80 грн., кожна наступна – 50 грн. Діти до 6 років – безкоштовно; – харчування у готелі – 70-110 грн.; • Особисті витрати (сувеніри і т.д.). |
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ:
- Туроператор залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні або класом вище;
- Місця в автобусі розподіляються по мірі надходження заявок на бронювання;
- Туристи, котрі подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах, або ж здійснити доплату за одномісне розміщення (ціну уточнити у туроператора).
- Туристи повинні мати з собою зручне взуття спортивного типу, теплий одяг і захист від дощу (дощовик).