Гірськолижний відпочинок в Грузії

Країна, курорт:
Грузія
Виліт, тривалість:
11.12.2019
5 днів
Вартість туру:
$ 645
за двох

Детально про тур

У вартість туру входять:
Авіапереліт
Харчування: RO AO NO (без харчування)
Страхівка
Трансфер
Послуги гіда
Проживання
Інформація про відправлення та готелі:
Дата відправлення: 11.12.2019
Місто відправлення: Київ
Транспорт: Літак
готелі:
  • Gagieti 3*

Опис туру

Гудаурі

Пов’язане зображення

Проживання в Gagieti 3*
Виліт: дату уточнювати за номером 0955807175
Тривалість: 5 ночей
Вартість 645 $ за двох дорослих

Результат пошуку зображень за запитом "Гудаурі"

1 день:
Прибуття в Тбілісі. Факультативний трансфер а / п - готель. Розміщення в готелі, час для відпочинку.

Парк Гудаурі - молодий розвивається гірськолижний пункт, знаходиться в Казбегськом районі Грузії в 120 км від Тбілісі на висоті 2196 м, поблизу Хрестового перевалу. З другої половини грудня по травень можна кататися на всіх трасах. Нижня станція підйомника знаходиться на висоті 1990 метрів, а верхня на 3307 метрів. Протяжність трас від 50 кілометрів, де загальна кількість трас 22.
Результат пошуку зображень за запитом "Парк Гудаурі"
Підйомники парку можуть одночасно обслуговувати 11000 людей. Найголовнішою пам'яткою Гудаурі вважається фрірайд - це спуск по цілинних полях, відсутність каменів, глибокий сніговий покрив, а так само лавинна небезпека роблять Гударі меккою фрірайду. Навколо курорту відсутні камені, Величезна кількість поза трасових спусків для беккантрі і хелі-скі.
Пов’язане зображення
2 День:
 Сніданок у готелі. Гірськолижний сезон в Гудаурі триває з другої половини грудня по травень, в цей час можливо комфортне катання на всіх трасах. У снігові роки в листопаді і травні можливе катання на третьої, п'ятої черги. Траси й підйомники: Нижня станція підйомника знаходиться на висоті 1990м, а верхня на 3307м. Підйомники Doppelmayer, Poma. Протяжність трас 50 км. Загальна кількість трас 22. Підйомники курорту можуть одночасно обслуговувати 11000 людей. 218 гектар трас щоночі обробляються ратраками. 20% трас для професіоналів 80% - для любителів. На першій трасі встановлені снігові гармати. Ніч в готелі
Результат пошуку зображень за запитом "хелі-скі."
3-15 День:
Сніданок у готелі. У вільні дні, пропонуємо відвідати такі місця, як: Хрестовий Гудаурскій перевал. У красивій долині річки Арагві знаходиться Хрестовий перевал, який отримав свою назву від встановленого в 1824 році кам'яного хреста. Він служив для позначення точки перевалу і проходить через головний хребет Кавказу на висоті 2379 метрів. Мальовнича дорога серед гір слід найдавнішого історичного шляху, що з'єднує через Дар'яльська ущелині Північний Кавказі Закавказзі. Гірська вершина Маістісмта. Маістісмта є мальовничу гірську вершину, розташовану в східній частині Великого Кавказького хребта. З грузинської сторони в околицях піку знаходиться національний парк Казбек, названий на честь однієї з найпопулярніших і значущих вершин Кавказу. Для туристів, які відправляються додому - факультативний трансфер готель - а/п.
Результат пошуку зображень за запитом "Гірська вершина Маістісмта"

Гудаурі – це невеличке туристичне селище і гірськолижний курорт, розташований на висоті 3 тис. Метрів на південних схилах Великого Кавказького хребта в Грузії. Гудаурі знаходиться в 120 км від Тбілісі. Дістатися туди можна по Військово-грузинській дорозі приблизно за 2 години на автомобілі. Колись по ній здійснювали подорож багато знаменитих письменники і поети: Олександр Грибоєдов, Олександр Пушкін, Михайло Лермонтов, Володимир Маяковський і навіть Олександр Дюма.

Пов’язане зображення