Карпатський випускний

Країна, курорт:
Україна
Виліт, тривалість:
19.06.2020
3 дня
Вартість туру:
1545 грн
за людину

Детально про тур

У вартість туру входять:
Проїзд автобусом
Страхівка
Трансфер
Послуги гіда
Проживання
Інформація про відправлення та готелі:
Дата відправлення: 19.06.2020
Місто відправлення: Львів
Транспорт: Автобус
готелі:
 • 2-3*

Опис туру

Результат пошуку зображень за запитом випускний у карпатах

Дати збірних турів зі Львова:

19.06.2020 
24.06.2020 
29.06.2020 

Без нічних переїздів
Тривалість: 3 дня
Вартість: 1545 грн з особи
Якщо Вас формується група більше 15 осіб, то 1 супроводжуючий їде безкоштовно. (супроводжуючий не оплачує вартість туру, але вхідні квитки та харчування оплачуються на загальних умовах).
Додаткові знижки на дітей на цей тур не поширюються.

Результат пошуку зображень за запитом випускний у карпатах

 ДЕНЬ 1

09:00 Виїзд зі Львова. 
Верхня Грабівниця – В цьому мальовничому карпатському селі розташований грандіозний бункер, це найбільш збережений та цікавий об’єкт суперпотужної колись оборонної лінії Арпада. Лінія будувалася угорською армією в 1943-1944рр. для захисту від радянської армії. Пропонуємо Вам пройтися по гігантському півторакілометровому тунелю з боковими відгалуженнями, вентиляційними шахтами, щоб відчути себе справжнім мілітарі-туристом.Переїзд в Чинадійово. Санаторій «Карпати». В 1840 р. в урочищі Берегвар, що на Мукачівщині був збудований мисливський будиночок графів Шерборнів, який в подальшому реконструювали в один з найгарніших замків країни. Ця видатна пам’ятка архітектури Закарпаття XIX ст. – замок Шенборна, спроектований кращими майстрами з Європи. В Німеччині зустрічаються замки, в яких кількість веж відповідає кількості днів у році. У проекті замка Шенборна за основу взятий астрономічний рік. Оригінальність цього замку в тому, що кількість вікон відповідає кількості днів у році (365), кімнати – кількості тижнів (52), входи – кількості місяців (12).ОбідПісля обіду Вас чекає купання у басейні із термальними лікувальними водами високої мінералізації (2 год. купання).
Переїзд в Берегівський район.
Поселення. Вечеря. Ночівля.
Результат пошуку зображень за запитом верхня грабівниця

 ДЕНЬ 2

Сніданок.Виїзд 9:00.Переїзд в Мукачево. Екскурсія по Мукачівському замку – це один з найвидатніших пам’яток історії та військової архітектури ХІV-XVII ст. Це зразок середньовічної фортифікаційної архітектури, в якому поєднані різні стилі.Цей замок був збудований для охорони і контролю торгових і воєнних шляхів. Деякі джерела стверджують, що вже в ІХ-Х ст. на горі було невелике укріплення, яке побудували для охорони кордонів Київської Русі за Карпатами.Переїзд в Ужгород.Ужгородський замокУ нижній течії гірської річки Уж , розкинулося по обох берегах старовинне місто Ужгород , історія якого налічує більше тисячі років. І всі ці довгі століття вартовим його є древній замок , розташований на одному з семи пагорбів на правому березі річки. Ужгородський замок  побудований за типом західноєвропейських фортець. Він складався з стін з кутовими бастіонами і допоміжних зовнішніх зміцнень ( палісад і двоє воріт) , званих Гусарським замком. З історією замку пов’язано безліч легенд. З 1945 р. приміщення замку передані під краєзнавчий музей . Тут знаходиться найбільша в Україні колекція бронзових скарбів і кельтських предметів старовини , цікава нумізматична колекція з понад 12 тис. експонатів і колекція народних музичних інструментів.Обід.Квест по місту УжгородПовернення в готель.Вечеря  та дискотека!!
Результат пошуку зображень за запитом мукачево замок

 ДЕНЬ 3

Сніданок і виїздПриїзд на озеро Синевир.Візитною карткою Українських Карпат є незрівнянної краси озеро Синевир, знане ще в народі як “Морське око”, воно вабить до себе мальовничими гірськими пейзажами та чистою кришталевою водою, в якій здавна водиться благородна форель. Озеро утворилося приблизно 10 000 років назад на висоті 989 метрів і має максимальну глибину 22 метри.Реабілітаційний центр бурого ведмедяОбід.Далі ми відвідаємо водоспад Шипіт .Тут з висоти 15 метрів багатьма заворожуючими каскадами між андезиновими скелями скидає води в мальовничу гірську долину один з найкрасивіших водоспадів України – водоспад Шипіт. Він бере свій початок з великого підземного джерела, т.з. “морське око”, в одному з найгарніших місць українських Карпат – полонині Боржава. Перебування тут чудово допомагає відпочити від цивілізації та дає нові життєві сили.Повернення до Львова орієнтовно о 23:00.
Результат пошуку зображень за запитом озеро синевир

 Харчування:

 • Сніданок у 1-й день – можна поснідати вдома, взяти з собою перекус або поснідати під час стаянки автобуса в закладах громадського харчування на власний смак і вибір.
 • Обід у 1-й день – у ресторані міста Мукачево та складається з страв лемківсько-мукачівської кухні: салат з капусти, суп-левеш, на друге картопляне п’юре з лоці печеним, хліб, компот. Вартість 95 грн./особа.
 • Вечеря у 1-й день – відбувається поселення і складається з страв угорської національної кухні: бограч-гуляш, торгоня (домашні макарони особливого приготування) з м’ясною поливкою, солодощі, компот. Вартість 90 грн./особа.
 • Сніданок у 2-й день – у кафе міні-готелю, пропоноване меню: ковбаса, сир, лангош з джемом (схожі на оладки), масло, хліб, кава/чай. Вартість 55 грн./особа.
 • Обід в 2-й день – відбувається в Ужгороді. Пропоноване меню: борщ, курячий крученик з рисом, салат (огірок, помідор, олія), узвар, хліб. Вартість 95 грн/особа.
 • Вечеря у 2-й день – у садибах після повернення і складається з страв угорської національної кухні: бульйон курячий з чігою, мадярські голубці, угорськісолодощі, компот. Вартість 90 грн./особа.
 • Сніданок у 3-й день – в садибах, звичайний європейський. Вартість 55 грн./особа.
 • Обід в 3-й день – в ресторані “Колиба” біля озера Синевир. Меню: салат овочевий, юшка з білими грибами, картопляне пюре з м’ясо по-полонинськи, хліб, чай з трав. Вартість 110 грн./особа.

 Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти:

 • бункер лінії Арпада: загальний, пенсійний – 70 грн.; студенти – 50 грн.; школярі – 35 грн.; учасники АТО – 35 грн.; діти дошкільного віку – безкоштовно.
 •  палац Шенборна: дорослий, пенсійний, студентський – 20 грн., школярі – 15 грн.;
 • новий термальний басейн “Жайворонок” у Берегові: загальний, студенти – 200 грн., пенсіонери за віком – 150 грн., діти від 120 до 150 см. – 100 грн., діти до 120 см. – безкоштовно, оренда шафки – 20 грн..
 • Мукачівський замок: дорослі – 50 грн., студенти, пенсіонери – 40 грн., діти до 14 років – 30 грн.;
 • Ужгородський замок: загальний (дорослі, пенсіонери) – 50 грн., студенти – 40 грн., учні – 20 грн.;
 • відвідання веселого ресторану “Деца у нотаря”: загальний – 5 грн., діти до 120 см. – безкоштовно;
 • оленяча ферма: загальний, пенсійний і студентський – 30 грн., школярі – 20 грн.;
 • озеро “Синевир”: загальний, пенсійний – 25 грн, студенти і школярі – 10 грн.
 • – водоспад Шипіт: загальний, пенсійний, студентський – 10 грн., учні – 5 грн.;
 • реабілітаційний центр бурого ведмедя: загальний, пенсійний – 25 грн, студенти і школярі – 10 грн.;

Результат пошуку зображень за запитом випускний у карпатах

 • У вартості

   проїзд комфортабельним автобусом
   проживання (2 ночі) – міні – готель Берегівського району,
   супровід гіда-екскурсовода
   дискотека
   квест по місту Ужгороду
   екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах
   страхування на час подорожі
  Не включено у вартість
   харчування
   вхідні квитки в туристичні об’єкти та дегустації