Новорічна Чехія

Країна, курорт:
Чехія
Виліт, тривалість:
30.12.2019
5
Вартість туру:
105
за людину

Детально про тур

У вартість туру входять:
Проїзд автобусом
Харчування: BB (сніданок)
Страхівка
Трансфер
Послуги гіда
Проживання
Інформація про відправлення та готелі:
Дата відправлення: 30.12.2019
Місто відправлення: Львів
Транспорт: Автобус
готелі:
  • 2-3*

Опис туру

Львів – Прага – Корлові Вари – Кутна Гора – Львів

Акція при купівлі екскурсії у Дрезден

Виїзд 30.12
Вартість: 105Є + 33 євро (депозит на екскурсію)

Результат пошуку зображень за запитом "чехія новорічна"

1 день 

30.12

11:00 – збір групи старий термінал, аеропорт м Львів.
11:30 – виїзд зі Львова. Перетин українсько-польського кордону. Нічний переїзд в Прагу.

 

Пропонуємо екскурсію в Кракові (10 €). Для туристів, які не бажають відвідати екскурсію в Кракові, – пропонуємо трансфер в центральну частину міста (5 €). Для решти туристів вільний час в торговому центрі. У Польщі є кілька столиць, Варшава – адміністративна, Закопане – зимова, ну а душа цієї країни в цікавому місті Краків. Неприступний, і в той же час привітний Вавель, торгівельні ряди Сукенніце, тут сувенір знайдеться для кожного, Ягелонський Університет, заплутані вулички старого міста, ну і як загадати бажання під «хейнал», мелодію сурмача, яка ллється з вежі Маріанського костелу. Нічний переїзд в Прагу.

 

Пов’язане зображення

 2 день

31.12

Прибуття в Прагу. Прага – місто, в якому хочеться гуляти і гуляти, постійно відкриваючи все нові і нові місця! Пішохідна екскурсія по місту це справжня пригода зі смаком легенд, таємничості, час шокуючою і льодової душу правди про події минулих років. Тут Ви дізнаєтеся про таємниці будинкових знаків – будинків У золотого персня, У трьох золотих троянд, У дикунів, У трьох прапороносців, У двох золотих ведмедів, У чорного хреста … Дізнаєтеся, чому вам не страшний бродить по ночах м’ясник Томаш, озброєний величезним сокирою. І все це – чудова і таємнича Прага!

Факультативно пропонуємо:
– унікальну екскурсію Празьким Градом * (15 €). Тут ти зможеш побачити Ейфельвою Вежу. Здивувався? Думаєш, що Париж далеко? Та ні, тут є своя вежа – Празька, і саме тут ти зможеш їх порівняти – французьку вежу і чеських. Запрошуємо на екскурсію по Празькому Граді, де кожен будинок по-особливому гарний і має свою таємничу історію. А в завершення пропонуємо самостійний підйом на оглядовий майданчик Празької вежі, звідки відкривається неймовірна краса Праги!
– Запрошуємо тебе на прогулянку на кораблику по р. Влтаві (25 €), легкий шум річкових хвиль за боротися посилить твої враження від чарівної Праги, а шведський стіл відновить твої сили.

Чорний Театр (25 €) називають «родзинкою» Чехії, адже те, що відбувається в ньому просто вражає. Він являє собою театр тіней, актори якого створюють неймовірні постановки, засновані на грі світла і тіні, з використанням акробатики, театру, оптичних ілюзій, відмінного звукового супроводу і приголомшливих відеопроекцій. Актори театру дуже майстерні: вони можуть зменшуватися на сцені, зникати в одну мить і створювати неймовірні образи, оперуючи різними предметами, які підсвічуються яскравими лампами, вражаючи цим своїх глядачів. Те, що відбувається в Чорному театрі складно описати словами, це потрібно побачити своїми очима. Повірте, дія, яка відбувається на сцені просто заворожує і не залишає байдужим нікого. Адже кожна постановка відображає окрему історію, наповнюючи її глибоким змістом і надаючи їй дивного забарвлення. Отже, шановні туристи, запрошуємо Вас відвідати цей чарівний театр, враження від якого у Вас залишаться на все життя.
Збір групи. Переїзд в готель на території Чехії. Поселення в готель. Ночівля. Пропонуємо трансфер в Прагу для зустрічі Нового Року (15 €).

ЗУСТРІЧ НОВОГО РОКУ!

 

Результат пошуку зображень за запитом "чехія новорічна"

3 день

01.01

З НОВИМ 2020 РОКОМ!

 

Сніданок. Вільний день.

Факультативно пропонуємо відвідати “Флоренцію на Ельбі” – Дрезедн * (33 €). Своїх відвідувачів здавна Дрезден заворожує блискучим і захоплюючим поєднанням традицій і сучасності. Прогулюючись по центру міста, з його колишньою Резиденцією саксонських королів, видом на прекрасний ландшафт Ельби Ти відчуєш неповторний шарм «Флоренції на Ельбі» – міста мистецтва, старовинної витонченої архітектури, величезних музейних колекцій, оркестрів і хорів зі світовим ім’ям. Пішохідна екскурсія.

 

Для тих, хто відвідує Дрезден, – пропонуємо відвідати:

Дрезденську галерею, або Галерею старих майстрів (20 €), яка є головним музеєм палацового комплексу Цвінгер. Галерея увібрала в себе історію європейського живопису 15-18 століття і дає повне уявлення про розвиток тогочасного мистецтва. Серед відомих полотен в скарбниці світового живопису представлені «Автопортрет з Саскією» Рембрандта, «Спляча Венера» Джорджоне і знайома кожному «Сикстинська Мадонна» Рафаеля.

Кам’яний бастіон Саксонії – Бастай (18 €). Бастай в перекладі з німецької означає бастіон, і з першого погляду можна здогадатися, чому це місце назвали саме так. Він розташований на річці Ельба в німецькій землі Саксонії. Височить майже на 200 метрів над річкою, Бастай був утворений в процесі ерозії понад мільйон років тому. У першій половині 19-го століття він став настільки популярним, що тут побудували з’єднує кілька скель міст, який сам по собі став своєрідним чудом інженерії.

запрошуємо відвідаті містечко Майсен (22 €) – Одне з найстарішіх міст Саксонії, Пожалуйста відоме на всю Європу своим порцеляною, старовина велична замком Альбрехтсбург Заснований в 10 ст. н.е. та вином. Сердньовічні вулічкі, готічні собори, сповнені життям площади та будинки, магазинчики та кафе – все це чарівний Майсен, Який запрошує в Гості.

 

Результат пошуку зображень за запитом "чехія новорічна"

4 день

Сніданок. Виселення з готелю. Зведене час.

Сніданок. Вільний день. Трансфер в Прагу.

 

Пропонуємо факультативно:

Знайомство з Чехією – Карлови Вари * (28 €). Можна тільки уявити яка картина відкрилася Карлу IV шістсот років тому, під час полювання на оленів, де розташований один з найкрасивіших світових курортів – Карлові Вари. Даний курорт є найбільшим і найпопулярнішим в Чехії, розташований в передгірному містечку в долині річки Тепла.

Карлові Вари

Природа наділила ці краї цілющими мінеральними джерелами і чудовим гірським пейзажем. Джерела в Карлових Варах оточені колонадами, які зачаровують своєю красою, унікальністю і є одночасно архітектурними пам’ятками.
Збір групи. Нічний переїзд до Львова.

5 день

03.01

Приїзд до Львова, близько 12:00

Пов’язане зображення

У вартість туру входить:
– проїзд автобусом єврокласу;
– проживання в готелях 2-3 *;
– харчування – сніданки;
– совпровожденіе керівником групи;
– оглядові екскурсії згідно програми туру;
– групове медичне страхування;

Додатково оплачується:
– депозит на факультативні екскурсії – 32 євро. Депозит використовується на факультативні екскурсії. Невикористані кошти не повертаються

– курортний збір в Готель (оплата на місці)
– факультативні програми, вхідні квитки;

– при груповому бронюванні від 10 туристів:
тури в чотирьох днів (включно) – обов’язкова факультативна екскурсія (якщо вона є) / депозит + 1 факультатив за своїм вибором
тури від п’яти днів – обов’язкове факультативна екскурсія або депозит + 1 факультатив за своїм вибором

важливо:
– одномісне розміщення в готелі оплачується додатково – 40 євро / тур
– туристи, які путешевствіе самостійно – можуть бути поселені в тримісних номерах
– туроператор залишає за собою право на зміну порядку проведення екскурсій, а також на заміну їх на рівноцінні
– туристична фірма не несе відповідальність за роботу митних і прикордонних служб, а також за пробки на дорогах і погодні умови.
– мінімальна кількість туристів на факультативах – 20 осіб
– у вільний час – автобусне обслуговування не передбачено.