Новорічна Саксонія

Країна, курорт:
Німеччина
Виліт, тривалість:
30.12.2019
5
Вартість туру:
125
за людину

Детально про тур

У вартість туру входять:
Проїзд автобусом
Харчування: BB (сніданок)
Страхівка
Трансфер
Послуги гіда
Проживання
Інформація про відправлення та готелі:
Дата відправлення: 30.12.2019
Місто відправлення: Львів
Транспорт: Автобус
готелі:
  • 2-3*

Опис туру

 

Львів – Ганновер – Гослар – Вернігероде – Дрезден – Львів

Виїзд – 30.12.2019 – 125 є +33Є

 

Програма туру

День 1

30.12

Львів.
10:00
 – збір групи на залізничному вокзалі у м. Львові
10:30 – виїзд зі Львова. Перетин україно-польського кордону. Нічний переїзд в Ганновер.\Пропонуємо факультативно екскурсію у Кракові (10€). Для туристів, які не бажають відвідати екскурсію в Кракові, – пропонуємо трансфер до центральної частини міста (5€). Для решти туристів вільний час в торговому центрі. Розташований на півдні Польщі Краків є одним із найдавніших міст і перлиною національної культурної спадщини. Він з гідністю роками слугував столицею і резиденцією королів. Це надзвичайне місто, що лежить над Віслою – найбільшою з польських рік, приваблює туристів із усього світу. Тут розташувався знаменитий Вавель, резиденція, де відбувалися церемонії коронації польських монархів; костьол Діви Марії з унікальним вівтарем роботи нюрнберзького майстра Віта Стоша; центральна площа Ринку – найбільша площа середньовічної Європи. Нічний переїзд в Ганновер.

День 2

31.12

Прибуття в Ганновер. Запрошуємо на екскурсію “У гостях барона Мюнхаузена”. Ганновер – серце Нижньої Саксонії б’ється біля узбережжя ріки Лайн.  Крок за кроком, ми розпутаєм клубок «червоної нитки» відвідавши найцікавіші об’єкти поки невідомого міста. Розростаючись з XII ст., знищений війною,  сьогодні Ганновер чарує дивним поєднанням середньовіччя та сучасної архітектури.

Збір групи. Переїзд у готель на території Німеччини. Поселення, Ночівля.
Пропонуємо трансфер в центральну частину міста для зустрічі Нового Року (10 €).

ЗУСТРІЧ НОГОВОГО РОКУ!

День 3

01.01

З НОВИМ 2020 РОКОМ!

Сніданок.  Виселення з готелю.

Переїзд у Гослар та Вернігероде –  маленькі перлини гір Харц та справжня скарбниця Нижньої Саксонії.
Міста з багатою історією, архітектура яких перенесе тебе в справжню казку, адже все справді виглядає як кіношні декорації. І дійсно, це міста – відкритки Німеччини, саме тут відчувається гармонія та спокій, панує дух середньовіччя, тут, гуляючи затишними вуличками з фахверковими будинками, дихаючи повітрям XV ст. згадуєш фразу «нехай весь світ зачекає» (30€*).

Збір групи. Переїзд у готель на території Німеччини. Поселення, Ночівля.

День 4

02.01

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Дрезден.

“Флоренція на Ельбі” –  Дрезден. Своїх відвідувачів з давніх давен Дрезден заворожує блискучим і захоплюючим поєднанням традицій та сучасності. Прогулюючись центром міста, з його колишньою Резиденцією саксонських курфюрстів і королів, видом на чудовий ландшафт Ельби, Ти відчуєш неповторний шарм «Флоренції на Ельбі» – міста мистецтва, старовинної витонченої архітектури, величезних музейних колекцій, оркестрів та хорів зі світовим ім’ям. Пішохідна екскурсія (12).

Пропонуємо відвідати:

–  Дрезденську галерею, або Галерею старих майстрів (20€), яка являється основним музеєм палацового комплексу Цвінгер. Галерея увібрала в себе історію європейського живопису 15-18 століття і дає повну уяву про розвиток тогочасного мистецтва.Серед відомих полотен в скарбниці світового живопису представлено «Автопортрет з Саскією» Рембрандта, «Спляча Венера» Джорджоне та знайома кожному «Сікстинська Мадонна» Рафаеля.

– Кам’яний бастіон Саксонії – Бастай (18 €). Бастай в перекладі з німецької означає бастіон, і з першого погляду можна здогадатися, чому це місце назвали саме так. Він розташований на річці Ельба в німецькій землі Саксонії. Підноситься майже на 200 метрів над річкою, Бастай був утворений в процесі ерозії більше мільйона років тому. У першій половині 19-го століття він став настільки популярним, що тут побудували міст, який з’єднує кілька скель, що сам по собі став своєрідним дивом інженерії.

– запрошуємо відвідати містечко Майсен (22€) – одне з найстаріших міст Саксонії, яке відоме на всю Європу своїм фарфором, старовинним величним замком Альбрехтсбург заснованим в 10 ст. н.е. та вином. Сердньовічні вулички, готичні собори, сповнені життям площі та будинки, магазинчики та кафе — все це чарівний Майсен, який запрошує в гості.

Збір групи. Нічний переїзд до Львова.

День 5

03.01

Прибуття у Львів, близько 12:00

 

У вартість туру входить:
– проїзд автобусом єврокласу;
– проживання у готелях 2-3*;
– харчування – сніданки в готелях;
– супровід керівника групи;
– оглядові екскурсії згідно програми туру;
 групове медичне страхування;

Додатково оплачується:

– депозит на факультативні екскурсії – 33 євро. Депозит використовується на факультативні екскурсії. Невикористані кошти не повертаються

– курортний збір в готелях (оплата на місці)
– особисті витрати

– факультативні програми, вхідні квитки;

– курортний збір в готелях від 1 до 3 євро (оплата на місці)

Важливо:
– одномісне розміщення у готелі оплачується додатково – 50 євро/тур
– туристи, що подорожують самостійно – можуть бути розміщені у тримісних  номерах
– туроператор залишає за собою право на зміну порядку проведення екскурсій, а також на заміну їх на рівноцінні
– туристична фірма не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за корки на дорогах та погодні умови.
– мінімальна кількість туристів на факультативи – 20 осіб
– під час вільного часу – автобусне обслуговування не передбачено.