Новорічне Балтійське море+поїздка на паромі

Країна, курорт:
Латвія, Швеція
Виліт, тривалість:
28.01.2020
6 днів
Вартість туру:
150
за людину

Детально про тур

У вартість туру входять:
Проїзд автобусом
Харчування: BB (сніданок)
Страхівка
Трансфер
Послуги гіда
Проживання
Інформація про відправлення та готелі:
Дата відправлення: 28.01.2020
Місто відправлення: Львів
Транспорт: Автобус
готелі:
  • 2-3*

Опис туру

Латвія, Швеція
Львів – Гданськ – Рига – Юрмала – Стокгольм – Рундаль – Львів

Святкування Нового Року на паромі !

Три столиці у вартості туру 

Відчуй справжню магію Балтійського моря 

Картинки по запросу швеція новорічна

Виїзд 28.12.2019 зі Львова
Тривалість: 6 днів
Акційна вартість: 150 Є ( +33Є депозит)
Оплата вечері 36 євро/особа (Обов’язково)!

 

День 1
28.12
13:30 збір групи аеропорт (старий термінал) у м. Львові
14:00 Виїзд зі Львова.
Нічний переїзд в ҐданськЗа умови швидкого проходження кордону пропонуємо факультативно:- Люблін – це місто із 700-літньою історією, багатою на події, що змінили Польщу і Європу. Історична спадщина Любліна, насичена ягеллонською традицією, переплетення народів, культур і релігій створили чарівну атмосферу, яку можна відчути й пережити. Усі ці елементи є джерелом натхнення для здійснення діяльності в галузі культури, мистецтва та науки. Оглядова екскурсія (8євро).
День 2
29.12
Прибуття в Ґданськ . Оглядова екскурсія. Сьогодні Ви отримаєте задоволення від прогулянки по вузьких вулички Гданська. Тут кожен будинок, кожен під’їзд, майже кожне вікно – мають якесь прикраса – або скульптуру, або барельєф, або фреску. Тут Ти обов’язково відкриєш для себе щось зовсім нове!

Пропонуємо екскурсію:

Сопот і Гдиня (18) *. Після знайомства з красенем Гданськом, запрошуємо тебе в чудове містечко на березі Балтійськог моря – легендарний Сопот. Чисті, Нескінченні пляжі з кафе, магазинами, архітектурними пам’ятками заворожують своїм колоритом. Однак це ще не все, попереду тебе чекає елегантна Гдиня. Хоча місто не є значним центром культури в Польщі, однак тут є на що подивитися !!! Численні музеї, кам’яні гори на яких знаходиться оглядовий майданчик, Піднявшись на які можна помилуватися прекрасним видом на місто, порт і морський затоку.

Збір групи переїзд в готель. Ночівля

День 3
30.12
Сніданок. Виселення з готелю. Прибуття в Ригу.  Пішохідна екскурсія “Стара Рига”. Перед нами чудове місто з центром початку двадцятого сторіччя, і, звичайно, Старе місто зі своїм середньовічним колоритом. Старовинні будиночки, шпилі церковних башт, півні, які пильним оком озирають місто, кам’яні маски району Югендстиль, стара бруківка, на якій залишився слід століть. Прогулюючись вузькими вуличками середньовічного ганзейського міста, виникне цікаве відчуття легкості, затишку та краси. Архітектура Риги просто вражає. Ви побачите дивовижний Ризький замок, Домський собор, будівлю Великої і Малої Гільдії, Вежу Петра, яка до недавна була найвищою у Ризі. Рига – класичне європейське місто, а з іншої сторони – це одне з найбільших міст на Балтійському морі, і в ньому нема місця для нудьги.

Факультативно:
 Рига  столиця югендстилю (8 євро). Арт нуво, тіффані, югендстиль якби в різних країнах світу цей стиль не називали – відірватись від творів мистецтва створених у ньому неможливо. Такі відомі метці, як Врубель, Мунк, Муха, Гауді вписали свої імена в історію неповторними творіннями. Місцеві змагання між архітекторами початку ХХ ст., перетворили історичну частину Риги, у архітектурний шедевр, що сьогодні внесена у спадщину ЮНЕСКО. Жоден будинок не міг бути подібним на інший, а навпаки кращий, оригінальніший та екстравагантніший. Світла гамма тонів, тварини, рослини, образи жінок, маски, неймовірні звивисті лінії екстер’єрів… Заворожуючий парад творінь запрошує!

17:30 – Відправлення з Риги до Стокгольму на паромі.
По дорозі до Стокгольму – дискотека, караоке, розважальні ігри.
Ніч на паромі.

День 4

31.12

Сніданок на паромі (оплачується додатково)
10:30 – прибуття до Стокгольму.
Оглядова екскурсія “Стокгольм – місто мостів” 
(20 євро), своєрідний коктейль з ритму, моди, сучасності і творчості… Чарівний Стокгольм – це гармонія фарб та органічність природи. Цей пронизаний водою райський куточок називають «Північною Венецією», хоча таке місто не варто порівнювати з іншими. Розміщений на 14 островах, які з’єднані між собою 60 мостами, він заворожує навіть досвідчених мандрівників.Рекомендуємо: 
– пішохідну екскурсію по старому місту Гамла Стан (12 євро). На перший погляд це типове старе місто. Звичайно, що для нас тут нового: вузькі криві вулички, нерівна бруківка, будинки в стилі готики. “Все як як і в інших містах”, – кажуть ті, хто бачив Стокгольм на фотографіях. Але ні – це місто потрібно відчути, тут потрібно прогулятися, і не просто, а з гідом який розкриє секрети старих будинків, підкаже куди повернутися щоб побачити найгарніші панорами, і звичайно ж розкриє найцікавіші місця Стокгольма. І головне, є міста про які говорять «побачити і померти» Стокгольм і його стара частина Гамла Стан – це місце яке побачиш і хочеться жити, щоб приїхати сюди ще багато разів.– відвідати музей Васа (20 євро/8 євро), єдиний у світі збережений до наших днів корабель XVII ст. Гордість шведського морського флоту, корабель Васа був створений прекрасним і пафосним, з величезною кількістю прикрас і золота, тому не зовсім точний розрахунок призвів до того, що він перекинувся і затонув у Стокгольмській гавані у 1628 році, під час свого першого плавання. Після декількох років підготовчих робіт Vasa був піднятий з морського дна 24 квітня 1961р. Завдяки тому, що збереглося більше 95% первинних елементів конструкції, а також сотні різьблених скульптур, корабель Васа є унікальною художньою цінністю і однією з найвизначніших туристичних визначних пам’яток світового масштабу. Корабель демонструється в спеціально збудованому музеї, де також представлено дев’ять виставок, які мають до нього відношення, магазин з багатим вибором товарів і висококласний ресторан.
– відвідати Стокгольмську ратушу (20 євро). Стокгольмська ратуша – одна із найголовніших туристичних пам’яток Стокгольма, символ шведської столиці. Тут проходять засідання міської влади, проводяться важливі політичні переговори, а в Золотому і Синьому залах ратуші щорічно проходить бенкет після вручення Нобелівських премій. Ти завітаєш у Золотий зал, який прикрашає мозаїка з більш ніж 18 млн позолочених плиток, що зображає сцени з історії Швеції.
17:30 – Відправлення зі Стокгольму у Ригу.
Ніч на паромі.З Новим Роком(святкування Нового Року на Паромі)

День 5
01.01
Сніданок (оплачується додатково).

11.00 прибуття в Ригу.

Переїзд до Львова.

Факультативно пропонуємо:

Латвія

– екскурсію по м. Юрмала* (18 євро), тут приємно прогулятися вздовж моря, відчуваючи, як солоний подих Балтики, змішаний з ароматом хвої, наповнює легені, а шум води звільняє голову від турбот і зайвих дум. Юрмала – “перлина” Латвії і найбільший курорт Прибалтики, розташований на березі Ризької затоки, всього за 20 км від Риги. Чудові піщані пляжі в обрамленні сторічних сосен простягнулися на 32 км, повітря чисте і свіже, тихий шелест моря заспокоює і пестить. Додай до цього джерела з цілющою мінеральною водою, якою заповнюють навіть басейни, лікувальні грязі, помірний приморський клімат та сторічні традиції оздоровлення й лікування в юрмальських курортних готелях, гостинність і європейський сервіс, добре збережену традиційну дерев’яну архітектуру, і Ти зрозумієш, наскільки влучною є ця назва. Крім того Юрмала – символ гумору і музики, місто святкувань та фестивалів.

День 6
02.01
Прибуття у Львів близько 11:00.

У вартість входить:
• зустріч представником фірми
• проїзд автобусом єврокласу

• проживання в готелі категорії 3*, сніданки (шведський стіл)
• проїзд на паромі Рига – Стокгольм – Рига у 4-місній каюті категорії С.
• екскурсії по програмі
• супровід керівника групи

 страхування
У вартість не входить:

• Оплата вечері 36 євро/особа (Обов’язково)!

• депозит на факультативні екскурсії – 33 євро. Депозит використовується на факультативні екскурсії (Новорічний трансфер не являється факультативною екскурсією). Невикористані кошти під час туру не повертаються.

• рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки
• харчування на паромі
 особисті витрати

• курортний збір в готелях (оплата на місці)
• консульський збір – 35 євро (крім категорії громадян звільнених від оплати – пенсіонери, діти до 18 років… згідно угоди про спрощення візового режиму)

Увага!
Доплата (ЗА БАЖАННЯМ!) за сніданки на паромі для дорослих 21 євро (2 сніданки); діти (12-17 років) – 13 євро (2 сніданки)

Доплата (ЗА БАЖАННЯМ!) за вечерю на паромі (01.01) для дорослих 34 євро (шведський стіл); діти (12-17 років) – 16 євро (шведський стіл).

ВАЖЛИВО:
• При замовленні – програму, вартість туру і наявність місць просимо уточняти
• Оплата туру здійснюється в гривнах по фіксованому комерційному курсу. Прохання при кожному замовленні курс уточняти.
• Консульський збір оплачується при подачі документів і в разі відмови у візі – консульський збір не повертається
• За одномісне розміщення
 в готелі передбачена доплата – 60 євро/тур
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені на додатковому ліжку в двомісному номері
• За двомісне розміщення на паромі в каюті категорії В2 передбачена доплата – 60 євро/ос
• Доплати за розміщення в каютах інших категорій – під запит!
• ПІД ЧАС ТУРУ ПАСПОРТИ ЗНАХОДЯТЬСЯ У КЕРІВНИКА ГРУПИ !
• Мінімальна к-ть для виконання факультативної програми 20 чоловік
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено
• Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального об’єму послуг
• Туристична фірма не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за корки на дорогах та погодні умови

Важливо! Турист повинен володіти інформацією стосовно програми туру (маршрут подорожі) та надати її при спілкуванні з працівником консульства. Незнання програми туру може стати причиною ВІДМОВИ У ВИДАЧІ ВІЗИ.