Новорічне печиво Берліну

Країна, курорт:
Німеччина
Виліт, тривалість:
30.12.2019
4
Вартість туру:
95
за людину

Детально про тур

У вартість туру входять:
Проїзд автобусом
Харчування: BB (сніданок)
Страхівка
Трансфер
Послуги гіда
Проживання
Інформація про відправлення та готелі:
Дата відправлення: 30.12.2019
Місто відправлення: Львів
Транспорт: Автобус
готелі:
  • 2-3*

Опис туру

Львів- Берлін – Дрезден – Бастай – Львів

Виїзд  – 30.1295 Є + 33Є (екскурсія у Дрезден)

Результат пошуку зображень за запитом "новий рік берлін новорічне печиво"

Пов’язане зображення

День 1

30.12

Львів.
10: 00– збір групи старий термінал, аеропорт м Львів.
10:30 – виїзд зі Львова. Перетин українсько-польського кордону. Нічний переїзд до Німеччини.

Приготуйтеся до прекрасного – це місто має все – чудовий вид, культуру і смак. Побудований на стику Європи, і наділений чарівністю Імперії Габсбургів, гордістю прусів, кращими якостями польських ремісників, Вроцлав є Богемська рапсодія, за яку кожен князь, імператор і канцлер готовий був вести війну, або навіть дві. Піднесений над річкою Одра, Вроцлав хизується своїми мальовничими панорами, які не поступаються жодному європейському місту. Побродивши по барвистій мозаїці вулиць, Ви знайдете більше мостів, ніж де-небудь в Центральній Європі; Ринкову площу, яку оберігають сотні карликових гномів; а також єдине в своєму роді чудо інженерної думки, внесений до списку спадщини ЮНЕСКО; не кажучи вже про повне календар свят і фестивалів. Вроцлав – місто зустрічей, місто, яке об’єднує. Оглядова екскурсія. (10Е)

Результат пошуку зображень за запитом "новий рік берлін"

День 2

31.12

Берлін – місто з незвичайною історичною долею. За час свого існування він пережив багато злетів і падінь. З двох маленьких поселень на річці Шпрее на початок XVIII століття Берлін виріс до столиці сильної держави Пруссії, а потім, з 1891 року став столицею єдиної Німеччини, яка і в той часи була передовою високорозвиненою країною. Сьогодні Берлін – найбільше місто Німеччини і за площею, і за чисельністю населення. Музеї, художні галереї, театри, опера, концерти … відкривають Свої двері для берлінців і багаточисельних гостей міста. Ти побачиш Курфюрстердамм, Потсдамерплатц, Унтер-дер-Лінден, Фрідріхштрассе, колону Перемоги, Шарлоттенбургськие ворота, президентський палац Беллевью, новий Центральний вокзал – найбільший і найсучасніший в Європі, Бранденбурзькі ворота, Червону Ратушу, фонтан Нептун, Королівську оперу, собор св. Ядвіга ….. І це не все що чекає на тебе в мощі Берлін. Оглядово – пішохідна екскурсія. Вільний час.

Рекомендуємо відвідати:

вечірню екскурсію Чарівний Берлін * (15 €). Сьогодні Ти маєш можливість побувати на Бульварі Зірок, ознайомитися з Соні Центром – символом і серцем Берліна! А також побачити місце проведення Берлінського кінофестивалю і безліч інших цікавих і захоплюючих місць.

пивний екскурсію Берліном (25 €). Німці … Вони так люблять пиво, ковбаски … Ми пропонуємо прогулятися пивних Берліна, спробувати їх пива, почути цікаві історії … і відчути смак німецького Хмільного життя.

Поселення в готель на території Німеччини. Ночівля.

Для бажаючих пропонуємо трансфер в Дрезден для зустрічі Нового Року (10 євро).

ЗУСТРІЧ НОВОГО РОКУ!

 

Пов’язане зображення

День 3

01.01

З НОВИМ 2020 РОКОМ!

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час.

Факультативно пропонуємо відвідати “Флоренцію на Ельбі” – Дрезедн * (33 €). Своїх відвідувачів здавна Дрезден заворожує блискучим і захоплюючим поєднанням традицій і сучасності. Прогулюючись по центру міста, з його колишньою Резиденцією саксонських королів, видом на прекрасний ландшафт Ельби Ти відчуєш неповторний шарм «Флоренції на Ельбі» – міста мистецтва, старовинної витонченої архітектури, величезних музейних колекцій, оркестрів і хорів зі світовим ім’ям. Пішохідна екскурсія.

Для тих, хто відвідує Дрезден, – пропонуємо відвідати:

Дрезденську галерею, або Галерею старих майстрів (20 €), яка є головним музеєм палацового комплексу Цвінгер. Галерея увібрала в себе історію європейського живопису 15-18 століття і дає повне уявлення про розвиток тогочасного мистецтва. Серед відомих полотен в скарбниці світового живопису представлені «Автопортрет з Саскією» Рембрандта, «Спляча Венера» Джорджоне і знайома кожному «Сикстинська Мадонна» Рафаеля.

Кам’яний бастіон Саксонії – Бастай (18 €). Бастай в перекладі з німецької означає бастіон, і з першого погляду можна здогадатися, чому це місце назвали саме так. Він розташований на річці Ельба в німецькій землі Саксонії. Височить майже на 200 метрів над річкою, Бастай був утворений в процесі ерозії понад мільйон років тому. У першій половині 19-го століття він став настільки популярним, що тут побудували з’єднує кілька скель міст, який сам по собі став своєрідним чудом інженерії.

запрошуємо відвідаті містечко Майсен (22 €) – Одне з найстарішіх міст Саксонії, Пожалуйста відоме на всю Європу своим порцеляною, старовина велична замком Альбрехтсбург Заснований в 10 ст. н.е. та вином. Сердньовічні вулічкі, готічні собори, сповнені життям площади та будинки, магазинчики та кафе – все це чарівний Майсен, Який запрошує в Гості.

Збір групи. Нічний переїзд на територію України.

 

Результат пошуку зображень за запитом "новий рік берлін"

День 4

02.01

Приїзд до Львова, близько 14:00

 

 

У вартість входить:
• проїзд автобусом єврокласу
• проживання в готелі категорії 2-3 *, сніданок
• екскурсії по програмі
• супровід керівника групи
• групове медичне страхування;

У вартість не входить:
• депозит на факультативні екскурсії – 23 євро. Депозит використовується на факультативні екскурсії (Новорічний трансфер не являється факультативним екскурсією). Невикористані кошти не повертаються

• курортний збір в Готель (оплата на місці)
• факультативні програми, вхідні квитки;

• при груповому бронюванні від 10 туристів:
тури в чотирьох днів (включно) – обов’язкова факультативна екскурсія (якщо вона є) / депозит + 1 факультатив за своїм вибором
тури від п’яти днів – обов’язкове факультативна екскурсія або депозит + 1 факультатив за своїм вибором

ВАЖЛИВО:

• При замовленні – програму, вартість туру і наявність місць прохання уточнювати
• Оплата туру здійснюється в гривнах по фіксованому комерційному курсу. При кожному замовленні курс уточняти.
• Консульський збір та збір ППВА (Візовий центр) оплачуються при подачі документів і в разі відмови у візі – консульський збір і збір ППВА не повертаються
• За одномісне розміщення передбачена доплата – 40 євро
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах
• Мінімальна к-ть для виконання факультативної програми 20 чоловік
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено
• Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг
• Туристична фірма не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за пробки на дорогах і погодні умови