Новорічні Чернівці і не лише

Країна, курорт:
Україна
Виліт, тривалість:
30.12.2019
3 дня 2 ночі
Вартість туру:
3795 грн
за людину

Детально про тур

У вартість туру входять:
Проїзд автобусом
Харчування: BB (сніданок)
Страхівка
Трансфер
Послуги гіда
Проживання
Інформація про відправлення та готелі:
Дата відправлення: 30.12.2019
Місто відправлення: Львів
Транспорт: Автобус
готелі:
  • 2-3*

Опис туру

Львів –  Кам’янець-Подільський  – Врублівці – Чернівці – Хотин -Більче-Золоте. – Львів

Результат пошуку зображень за запитом "чернівці новорічні"

 

Тривалість: 3 дні / 2 ночі

Вартість туру: 3 795 грн

Дата проведення30 грудня – 01 січня 

 

План туру:

1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Кам’янець-Подільський (екскурсія містом, замком, обід та вільний час) – Врублівці (поселення в готель, вечеря о 20:00).

2 день: сніданок і виїзд (09:00) – Чернівці (екскурсія університетом та містом, обід, вільний час) –– Врублівці (повернення в готель, Новорічна Забава).

3 день: Врублівці (сніданко-обід, виїзд о 12:00) – Хотин (огляд фортеці) – Більче-Золоте (огляд печери Вертеби) – Львів (повернення о 22:30).

 

НОВОРІЧНА ЗАБАВА!

Новорічне святкування відбувається у ресторані готелю “Ксеня” с. Врублівці (на березі Дністра, біля м. К.-Подільський). Орієнтовний початок дійства 22:00. Під час забави на Вас чекають:

– новорічна програма, пісні, танці, забави разом із ансамблем естрадної музики «Подільські музики»;

– конкурси на кмітливість та винахідливість, караоке-шоу;

– майстер-класи з українських танців;

– найкращі страви подільської та європейської кухонь;

– подарунки переможцям конкурсів;

– і танці, танці, танці під запальну естрадну та народну музику.

 

Детальний опис екскурсійних обєктів:

 

Чернівці. По праву є одним із найкрасивіших міст України і Східної Європи, це так званий “український Вавілон”, в якому переплелося багато народів і культур.

Перлиною світового рівня і гордістю міста є архітектурний ансамбль Чернівецького університету, колишній комплекс будівель резиденції православних митрополитів Буковини і Далмації (1864-1882рр.), який занесений в світову спадщину Юнеско. Комплекс будівель є унікальним поєднанням мавританського, візантійського, романського, гуцульського стилів, які зумів гармонійно поєднати разом геніальний архітектор Й.Главка.

Викликають захоплення міська ратуша (1848р.), театр (1905р.), до якого веде “Алея зірок” – майстрів мистецтв Буковини. Перехоплює подих т.з. “п’яна” церква (1939р.), яка не має аналогів на території України. Хто любить море, то його на мандри надихне будинок-корабель (ХІХ ст.).

Але це далеко не все, бо Чернівці для кожного гостя мають своє неповторне обличчя!

Результат пошуку зображень за запитом "чернівці новорічні"

Хотин. Улюблена туристами і кінематографістами неприступна Хотинська фортеця (ХІІІ-ХХ ст.), досі вражає високими 40-метровими стінами, 65 метровою криницею та чудовою панорамою Дністра. Фортеця відігравала важливу роль в житті багатьох творців історії, вона запам’ятається й Вам, якщо хоча б раз побуваєте тут.

Результат пошуку зображень за запитом "хотин новорічні"

Кам’янець-Подільський. Фантастичне місто, яке належить до найгарніших міст світу завдяки мальовничому каньйону річки Смотрич та величезної концентрації архітектурних пам’яток. Кам’янець визнаний одним з чудес України і є третім за кількістю пам’яток в Україні.

На Вас чекають: стара фортеця (ХІІІ-ХVІІІ ст.), катедральний костел Петра і Павла (XVI ст.) поруч з яким знаходиться мінарет зі скульптурою Богоматері, найстаріша ратуша в Україні (XV ст.), прогулянка вулицями старого міста, де Ви зможете насолодитися красою, що гармонійно створена природою і людиною.

Результат пошуку зображень за запитом "камянець подільський новорічні"

Більче-Золоте. “Наддністрянська Помпея”, саме так називають печеру Вертебу, тому що за кількістю і багатством знайдених предметів матеріальної культури різних епох вона не має рівних серед інших печер світу. Довжина ходів печери 8 кілометрів, в ній зажди однакова температура +11 градусів. Дуже цікавим є лабіринт “Кам’яна Соломка”, поверхня його стелі вкрита густими заростями сталактитів довжиною 10–12 см.

Вертеба гостинно запрошує Вас до першого в Україні та світі підземного музею археології, трипільської культури та епохи неоліту, в ньому можна оглянути діораму з трипільським посудом, скульптурами та матеріалами археологічних розкопок.

 

 

Пов’язане зображення

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, проживання (дві ночі), Новорічна забава (програма, їжа, шампанське), вечеря в 1-й день, сніданок на 2-й день, сніданко-обід у 3-й день, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

 

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: вхідні квитки в туристичні об’єкти, обіди в 1-й і 2-й день, додаткові алкогольні напої на Новорічній забаві.

 

Вартість вхідних квитків в туристичні обєкти:

– Кам’янецька фортеця (загальний, пенсійний – 60 грн., студенти і учні – 40 грн.);

– Чернівецький університет (загальний – 35 грн., студенти – 20 грн., учні – 15 грн.);

– Хотинська фортеця (загальний, пенсійний – 50 грн., студенти і школярі – 25 грн.);

– печера Вертеба (загальний, пенсійний, студентський – 20 грн., учні – 15 грн.).

 

Харчування:

Обід в 1-й день – відбувається в ресторані міста Кам’янець-Подільского. Орієнтовна вартість – 85 грн.

Вечеря в 1-й день – відбувається в ресторані готелю “Ксеня”,

Сніданок в 2-й день – відбувається в готелі “Ксеня”, звичайний європейський.

Обід в 2-й день – відбувається в ресторані міста Чернівці. Орієнтовна вартість – 100 грн.

Сніданок в 3-й день – відбувається в готелі “Ксеня”, звичайний європейський.