Новорічний Кам’янець

Країна, курорт:
Україна
Виліт, тривалість:
30.12.2019
3 дня 2 ночі
Вартість туру:
3795 грн
за людину

Детально про тур

У вартість туру входять:
Проїзд автобусом
Харчування: BB (сніданок)
Страхівка
Трансфер
Послуги гіда
Проживання
Інформація про відправлення та готелі:
Дата відправлення: 30.12.2019
Місто відправлення: Львів
Транспорт: Автобус
готелі:
  • 2-3*

Опис туру

Результат пошуку зображень за запитом "камянець новорічний"

Львів – Чернівці – Бояни -Хотин – Кам’янець-Подільський -Лужани – Чортирия – Львів

Дата проведення: понеділок, 30 грудня 2019 р. – середа, 01 січня 2020 р.

(3 дні / 2 ночі)

ВАРТІСТЬ туру: 3 795 грн.

План туру:

1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Чернівці (обід, екскурсія університетом та містом, вільний) – Бояни (вечеря, поселення в готель о 21:00).

2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Хотин (огляд фортеці) – Кам’янець-Подільський (екскурсія містом, замком, обід та вільний час) – Бояни (повернення в готель, Новорічна Забава).

3 день: сніданко-обід, виїзд (12:00) – Лужани (огляд церкви) – Чортория (екскурсія в музей І.Миколайчука та огляд озера з лебедями) – Львів (повернення о 22:30).

 

Детальний опис екскурсійних обєктів:

Чернівці. По праву є одним із найкрасивіших міст України і Східної Європи, це так званий “український Вавілон”, в якому переплелося багато народів і культур.

Перлиною світового рівня і гордістю міста є архітектурний ансамбль Чернівецького університету, колишній комплекс будівель резиденції православних митрополитів Буковини і Далмації (1864-1882рр.), який занесений в світову спадщину Юнеско. Комплекс будівель є унікальним поєднанням мавританського, візантійського, романського, гуцульського стилів, які зумів гармонійно поєднати разом геніальний архітектор Й.Главка.

Викликають захоплення міська ратуша (1848р.), театр (1905р.), до якого веде “Алея зірок” – майстрів мистецтв Буковини. Перехоплює подих т.з. “п’яна” церква (1939р.), яка не має аналогів на території України. Хто любить море, то його на мандри надихне будинок-корабель (ХІХ ст.).

Але це далеко не все, бо Чернівці для кожного гостя мають своє неповторне обличчя!

Результат пошуку зображень за запитом "чернівці"

Хотин. Улюблена туристами і кінематографістами неприступна Хотинська фортеця (ХІІІ-ХХ ст.), досі вражає високими 40-метровими стінами, 65 метровою криницею та чудовою панорамою Дністра. Фортеця відігравала важливу роль в житті багатьох творців історії, вона запам’ятається й Вам, якщо хоча б раз побуваєте тут.

Кам’янець-Подільський. Фантастичне місто, яке належить до найгарніших міст світу завдяки мальовничому каньйону річки Смотрич та величезної концентрації архітектурних пам’яток. Кам’янець визнаний одним з чудес України і є третім за кількістю пам’яток в Україні.

На Вас чекають: стара фортеця (ХІІІ-ХVІІІ ст.), катедральний костел Петра і Павла (XVI ст.) поруч з яким знаходиться мінарет зі скульптурою Богоматері, найстаріша ратуша в Україні (XV ст.), прогулянка вулицями старого міста, де Ви зможете насолодитися красою, що гармонійно створена природою і людиною.

Результат пошуку зображень за запитом "камянець новорічний"

Лужани. В селищі знаходиться Успенська церква, яка є найдавнішим мурованим храмом Буковини (офіційна дата побудови 1453р.). В 2006р. під час реставраційних робіт було зроблено сенсаційне відкриття, відновлено фрагмент фрески з Юрієм-змієборцем (ХІІІ-ХІV ст.), які не мають аналогів в Західній Україні.

Результат пошуку зображень за запитом "лужани"

Чортория. Тут на березі Черемошу народився видатний український актор, сценарист, композитор, режисер Іван Миколайчук, який знявся в 30 фільмах, найвідоміші з яких: “Сон”, “Тіні забутих предків”, “Білий птах з чорною ознакою”, “Вавилон ХХ”. Тут на Вас чекають меморіальний музей-садиба Івана Миколайчука та “Лебедине озеро” – незамерзаюче озеро з теплими підводними джерелами, на яке після смерті визначного актора прилетіли лебеді і зимують тут кожного року. За місцевими повір’ями, це повернулася додому душа Івана.

 

Результат пошуку зображень за запитом "чортория"

НОВОРІЧНА ЗАБАВА!

Новорічне святкування відбувається у ресторані готелю “Буковинська зірка” с. Бояни (біля м. Чернівці). Орієнтовний початок дійства 22:00. Під час забави на Вас чекають:

– новорічна програма, пісні, танці, забави разом із ансамблем естрадної музики «Буковинські музики»;

– показові танцювальні номери;

– конкурси на кмітливість та винахідливість;

– найкращі страви буковинської, подільської та європейської кухонь;

– подарунки переможцям конкурсів;

– і танці, танці, танці під запальну естрадну та народну музику.

 

* * *

 

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, проживання (дві ночі), Новорічна забава (програма, їжа, шампанське), вечеря в 1-й день, сніданок на 2-й день, сніданко-обід у 3-й день, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

 

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: вхідні квитки в туристичні об’єкти, харчування (обід в 1-й та 2-й дні),  алкогольні напої на Новорічній забаві.

 

Вартість вхідних квитків в туристичні обєкти:

– Чернівецький університет: загальний — 45 грн., студентський — 20 грн., учнівський – 15 грн.;

– Хотинська фортеця: загальний, пенсійний – 50 грн., студенти і школярі – 25 грн.;

– Кам’янецька фортеця: загальний, пенсійний – 60 грн., студенти і учні – 40 грн.;

– музей-садиба І.Миколайчука: добровільна пожертва.

 

 

Харчування:

Сніданок в 1-й день – можна поснідати під час стоянки автобуса в с. Ямниця, або взяти з собою канапки.

Обід в 1-й день – відбувається в ресторані міста Чернівці. Меню: салат зі свіжих овочів з олією, зупа з фрикадельками, ескалоп в сметанному соусі з картопляним пюре, хліб, компот. Вартість 95 грн./ос.

Вечеря в 1-й день – відбувається в ресторані готелю “Буковинська зірка”. Меню: салат “Весняний”, рис з овочами і тефтелями (з індичого м’яса), хліб, узвар.

Сніданок в 2-й день – відбувається в готелі “Буковинська зірка”. Меню: яєшня, грінки, сир, шинка, овочі, чай/кава.

Обід в 2-й день – страви подільської національної кухні в ресторані м. Кам’янець-Подільський. Меню: салат (огірок, помідор, цибуля, олія),борщ, рисом з м’ясом по-кам’янецьки, хліб, узвар. Вартість 95 грн/ос.

Сніданко-обід в 3-й день – відбувається в готелі “Буковинська зірка”, картопля по-французьки з курячим м’ясом, салат “Овочевий”, млинець з творогом, чай, хліб.

Результат пошуку зображень за запитом "камянець новорічний"