Оце так подорож!!! БеНіЛюкс

Країна, курорт:
Польща, Німеччина, Нідерланди, Бельгія, Люксембург, Франція, Чехія
Виліт, тривалість:
04.04.2020
8 днів
Вартість туру:
348
за людину

Детально про тур

У вартість туру входять:
Проїзд автобусом
Харчування: BB (сніданок)
Страхівка
Трансфер
Послуги гіда
Проживання
Інформація про відправлення та готелі:
Дата відправлення: 04.04.2020
Місто відправлення: Львів
Транспорт: Автобус
готелі:
 • 2-3*

Опис туру

Польща, Німеччина, Нідерланди, Бельгія, Люксембург, Франція, Чехія

Виїзд зі Львова: 04.04; 18.04; 02.05; 16.05; 30.05; 13.06

Вартість: 348Є + 40Є(депозит на екскурсії)

Тривалість: 8 днів

Без нічних переїздів!

Результат пошуку зображень за запитом нідарланди

 День 1-й


 • 07:30 – збір групи на з/д вокзалі м. Львова.
 • 08:00 – виїзд із Львова.
 • Переїзд у Вроцлав.

Екскурсія по Вроцлава «Квітка на Одері» (10€), або трансфер (5€).
Вроцлав 
– одне з найкрасивіших міст Польщі. Вроцлав – це місто, що володіє магічною чарівністю і  зачаровує з першого погляду. І це зовсім не дивно, адже тут все виглядає як в казці: ошатні будиночки, величні готичні костели, старовинні особняки знаті, лебеді, плаваючі по Одрі … Тут кожен камінь свідчить про його багату і бурхливу історію. Це також місто видатних людей, які і створили цей місто. Своєрідною візитною карткою Вроцлава, його фішкою, стали вроцлавські гноми – невеликі фігурки, які встановлюються в місті з 2001 року. Їх кількість постійно змінюється, так як регулярно встановлюються нові. Гноми залишаються гарною забавою для туристів. У місті вам запропонують брошури, в яких є путівники із зазначенням місця розташування кожного гнома і історії його створення. У вільний час дуже приємно буде прогулятися по міських вулицях або посидіти в якомусь кафе, поспілкуватися з цікавими і гостинними місцевими жителями, які завжди з радістю зустрічають туристів..

 • Переїзд та поселення в готель на території Польщі.
 • Ночівля.

Результат пошуку зображень за запитом вроцлав


  День 2-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.

Оглядова екскурсія по м. Потсдама (у вартості туру). Місто вишуканих палаців та садів в стилях бароко і рококо. Місто відоме своїми величними будівлями, зведеними переважно під час правління одного із найвеличніших королів Пруссії – Фрідріха Великого. Близько 150 історичних будівель занесені до списку ЮНЕСКО. Ми побачимо Брандебузькі ворота, голландський квартал, міст Глініке, Старий ринок – серце Потсдама. Одна з найстаріших площ міста
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Екскурсія в Берлін (30€). Його з упевненістю можна назвати одним з найдивовижніших та найяскравіших міст Європи. Кожен, хто приїжджає до Берліна, так чи інакше неминуче потрапляє під магічну чарівність цього міста, його живого і невимушеного шарму. Колишня столиця Пруссії, «Третього Рейху», НДР, а нині – об’єднаної Німеччини, місто театрів і музеїв.
Парки Потсдама (35€). Спочатку ми прямуємо до палацу Цицилінхоф, до останньої резиденції Гогенцоллернів, яка була побудована Вільгельмом II для свого сина кронпринца Вільгельма та його дружини Цецилії. Він побудований в англійському сільському стилі. Глави урядів трьох держав – Гаррі Трумен (США), Йосип Сталін (СРСР) і Вінстон Черчілль (Великобританія) визначили тут подальші кроки з післявоєнного устрою Європи. Далі Музей під відкритим небом « село Александрівка», що занесений до спадщини ЮНЕСКО. Та на останок, гордість прусських монархів та німецького народу – палац Сан-сусі. Це безперечна перлина Поцдаму! «Сан-сусі» означає «Без турбот», тож запрошуємо вас відчути безтурботність..

 • Переїзд в готель.
 • Ночівля.

Результат пошуку зображень за запитом постдам


  День 3-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.

Королівство Нідерланди – це дивовижна країна тюльпанів, голландського сиру, оселедця, вітряних млинів, дерев’яних черевиків, велосипедів і вільного кохання.
Під час оглядової екскурсії по Амстердаму (у вартості туру).  Ви пройдете по найкрасивіших вулицях і площах цього прекрасного міста Свободи і почуєте його історію.
Амстердам – місто-музей, що нараховує більше 8.5 тис. пам’яток архітектури. Тут кожен знайде щось своє. Крім цього, жодне місто світу не може змагатися з Амстердамом за кількістю каналів і мостів. Прогуляетесь до площі Дам. Побачите Королівський палац, Нову церкву, Національний монумент, будівля Індустріального клубу, Гранд-готель «Краснапольскій» і звичайно ж площу основних музеїв Амстердама, оточену шикарними особняками початку ХХ століття.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
«Голандський фолькльор» (28€) музей просто неба – скансен Заансе Сханс і рибальське селище Волендам. У селі Заансе Сханс можна буде подивитися як в симпатичних зелених сільських будиночках робиться твердий голландський сир і знамениті дерев’яні черевики – кломпи; а п’ять старовинних вітряків прикрашають береги річки Заан. Млин в Нідерландах – це життя. Один млин пиляє дошки, інший – збиває олію, третій – робить відому заанскую гірчицю, четвертий робить фарби… Ну, а в рибальському селищі Волендам ми зможемо спробувати найсмачнішого в усій Голландії оселедця та казково смачний вугор (самостійна оплата по меню).
«Вечірній Амстердам» (15€). Вічно юний, що притягує і зачаровує. Слава про бурхливе нічне життя Амстердама збирає любителів повеселитися з усього світу. Він манить нас, зачаровує, розкриває свої таємниці… Сьогодні Амстердам є столицею вечірніх розваг Західної Європи, залишивши позаду навіть Мілан, Париж і Лондон.
Як тільки настає темрява, запалюється безліч неонових вогнів, жителі столиці і туристи збираються біля популярних тусовочних місць. Вечірка починається…
Прогулянка на кораблику по каналам Амстердама (18€). Знайомство з принадами Амстердама для мандрівників-гурманів – цінителів і любителів тонких, вишуканих вражень і відчуттів! Круїз по каналах Амстердама організовується на приватному, старовинному, затишному кораблику. Під час подорожі Ви познайомитеся з багатьма пам’ятками міста, почуєте цікаві історії, а також отримаєте масу яскравих вражень!

 • Поселення в готель на території Нідерландів
 • Ночівля.

Результат пошуку зображень за запитом нідарланди


  День 4-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
 • Вільний день в Амстердамі.

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
«Королівський парк квітів Кекенхоф» (трансфер 20€ + вх. квиток; ~3,5 год.) (період відвідування парку 21.03.2020 – 10.05.2020). 
Кекенхоф – найбільший в Європі парк квітів, який займає територію в 38 гектарів. Тому він відомий під назвою «Сад Європи». Уявіть тільки це чудове видовище! Величезні поля з тюльпанів більше 100 сортів, які висаджені ідеально рівними різнокольоровими смугами, що йдуть прямо в горизонт; казкові сади з розкішними квітковими експозиціями з тюльпанів, гіацинтів, нарцисів, фрезій, ірисів і інших чудових весняних квітів, розташованих між могутніх, розлогих дубів і кленів, квітучих сакур, фонтанів, мощених доріжок, альтанок і лавок, акуратних газонів та алей, річок і ставків з лебедями і качками.
Голландський парк розваг Эфтелінг (трансфер 23€ + вх. квиток) – справжня казка не лише для дітей, але і для дорослих, що скучають за живими емоціями, відчуттями щастя і ейфорії. Територія парку нагадує куліcи до голлівудського фентезі-фільму. Навіть якщо Ви не фанат екстріму, а організм не жаліється на недолік екшену, все одно радимо зробити візит в Эфтелінг. У наш час парк розваг “Эфтелінг” є величезним містом з множиною атракціонів і займає площу близько 650 тисяч квадратних метрів. Парк ділиться на 7 розділів (чи королівств, як їх тут називають) : 4 сектори усередині парку і 3 зовні. У парку розташовані 36 актуальних атракціонів, серед яких 4 водні спуски і 5 гірок. По території парку “Эфтелинг” курсують спеціалізовані ретро-поїзди, які доставляють відвідувачів в потрібні їм зони.
«Краса по-королівськи: Дельф-Гаага-Роттердама» (33€, ~7 год.). 
Дельфт – маленьке, затишне, фантастично гарне містечко, атмосфера якого з перших секунд захоплює в середньовічну казку. Готичні собори, дивовижні будиночки епохи Відродження, тихі дворики, витончені канали – здається, що час різко змінила звичну вам швидкість і напрямок руху. Зараз це містечко, в якому проживають близько 100 тисяч осіб – знамените на весь світ, завдяки виробництву дельфтського біло-блакитної порцеляни. Фотопауза в центрі Роттердама, з його знаменитим вантовим мостом Эразма, “кубічними будівлями” і різноманітністю сучасної архітектури. Гаага – шикарне, просторе, сучасне місто, яке з давніх-давен облюбували голландські правителі. Тут живе і трудиться на благо своїх підданих король Нідерландів. У всій своїй урочистості перед Вами постане Міжнародний Гаазький суд, а також мініатюрний сучасний монумент «Полум’я Миру».
Рейксмузеум або Національна галерея (25€, ~2 год.) – це головний музей Королівства Нідерланди. Він знаходиться на Музейній Площі, в спеціально для цього спроектованому величезному будинку в стилі голландського ренесансу. Вас чекає зустріч з шедеврами Голландського класичного живопису, знаменитого біло-блакитного фаянсу, предметів розкоші, зброї, меблів і прикладного мистецтва. Багато туристів вважають відвідування Амстердама неповним без побачення з такими картинами як «Нічний дозор» Рембрандта або «Молочниця» Яна Вермеєра.

 • Переїзд в готель на території Бельгії.
 • Ночівля.

Результат пошуку зображень за запитом бельгія


  День 5-й


 • Сніданок.

Благополучна і чинна Бельгія – ця безліч готичних пам’ятників і старовинних замків, знамените мереживо і гобелени, а також відмінні готелі і вишукана кухня.
Екскурсія «Бельгійський Антверпен» (у вартості туру) – місто мистецтва: музеї, галереї, біржі антикварів, художні майстерні й салони його просто переповнюють. І це зрозуміло: адже саме тут народилися Рубенс, Антуан Ван Дейк, Адріан Брауері, Квентін Мацеса і Пітер Брейгель. Антверпен також другий найбільший порт Європи і саме «діамантове» місто світу. Тут є прекрасний історичний центр, багато в чому зобов’язаний своїм виглядом тим часам, коли місто було в числі провідних фінансових центрів світу. Також сучасний Антверпен відомий, як центр модної індустрії і дизайну, куди прибувають безліч фламандських і іноземних художників, письменників, інтелектуалів і акторів.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Екскурсія по містах Мехелен і Левен (40€/30€). Мехелен – дуже старовинне місто, перші поселення тут з’явилися в III – IV віках. Святий Румбольд, ірландський місіонер, проповідував тут в VIII столітті, і відтоді, незалежно від політичної ситуації, місто було релігійним центром для навколишніх земель. В наші дні тут розташована резиденція архієпископа Бельгії. Сьогодні місто процвітає, прогулятися по його старовинних мальовничих вулицях – величезне задоволення. Найбільш відома архітектурна споруда – собор Святого Румбольда, побудований він в готичному стилі. Об’єднує в собі риси двох стилів, пізньої готики і раннього ренесансу, палац Маргарити Австрійської. Двір Буслайдена – ще одне знакове місце Мехелена. Левен – це історична столиця – будинок герцогів Брабантских з 1200 років – в середні віки була важливим торговим центром. Останнім часом все більше і більше туристів відвідують Левен, адже для них тут створені практично “домашні” умови: жваве нічне життя, цікаві історичні пам’ятники, всесвітньо відомий університет і дві торгові вулиці, що йдуть в нескінченність. Візитною карткою міста є Левенска Ратуша, побудована в 1448-1469 рр. в стилі брабантской пізньої готики.

 • Переїзд по території Бельгії.

Ласкаво просимо в Брюссель (у вартості туру). Місто, яке кожного разу дивує, полонить, зачаровує, розчулює і захоплює. «Столиця» 500 мільйонів європейців чекає вас, щоб похвалитися своїми скарбами: готичними пам’ятниками; стінами, розписаними сценками з коміксів; фасадами в стилі арт-нуво; талантом модельєрів і дизайнерів; чудесами гастрономії і сюрреалізмом. За кожним кутом що-небудь новеньке!
Ми і почнемо нашу екскурсію на головній площі Брюсселя, Великій Ринковій площі, Гроті Маркт. Це одна з найкрасивіших площ у Європі. Говорити тут можна довго, милуватися теж і фотографуватися, фотографуватися … Не просто так вона внесена до списку пам’яток Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Зайдемо в найкрасивішу і елегантну в Брюсселі церкву Богоматері Саблон. Вітражі там незвичайні! Дійдемо до Кафедрального Сабору Св. Михайла і гудів. Прогуляємося по парку Варранда – там кричать зелені папужки, взимку теж… Помилуємося на величну будівлю Королівського палацу. Дійдемо до бельгійського парламенту. І ще багато цікавого Ви тут побачите…

 • Поселення в готель на території Бельгії.
 • Ночівля.

Результат пошуку зображень за запитом бельгія


  День 6-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
 • Вільний день в Брюсселі.

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
«Брюгге – північна Венеція» (40€/35€). Брюгге – один із наймальовничіших міст Європи, столиця провінції Західна Фландрія. Це казкове місто! Тут кожна вуличка просякнута старовиною, романтикою, мистецтвом і багатою фламандською культурою. Ми проведемо захоплюючу подорож по вуличках міста, які іноді називають «Північною Венецією» через те, що весь  простір буквально пронизаний глибокими каналами. Вони здатні були пропускати великі морські судна, незважаючи на те, що місто перебувало в 17 кілометрах від морського узбережжя. Вважається, що і назва міста походить від нідерландського слова «Brugge» – «міст». Зараз в місті налічується більше п’ятдесяти мостів, з яких 12 є розвідними.
«Незвіданий Брюссель» (18€) – автобусна екскурсія по Брюсселю. Під час екскурсії по місту Ви побачите самі знакові і цікаві місця історичного Брюсселю. У вас буде можливість помилуватися панорамою Брюсселю, дізнатися про таємниці вузьких вуличок. Атоміум, Брюссельський парк, королівська площа, скверик ду Саблон – сквер 48 ремесел. А також палац Правосуддя!

 • Переїзд в Люксембург.

Екскурсія «Люксембург – велике герцогство» (у вартості туру), дійсно дуже мале: лише 70 км. у довжину і 35 завширшки. Люди живуть в кам’яних будиночках з черепичним дахом. Стіни будинків обвиті виноградною лозою, а на вікнах цвітуть веселі братки і ніжні петунії. Собор Люксембурзькій Богоматері (люксемб. Kathedral Notre-Dame, фр. Cathedrale Notre-Dame, нім. Kathedrale unserer lieben Frau) – кафедральний собор католицької церкви в південній частині Люксембурга.

 • Вільний час в місті.
 • Переїзд та поселення в готель.
 • Ночівля.

Результат пошуку зображень за запитом брюсель


 День 7-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
 • Переїзд в Страсбург.

Ласкаво просимо у Страсбург (у вартості туру) – столиця французької провінції Ельзас. Місто має важливу історичну та архітектурну цінність. Весь центр міста, що знаходиться на острові, оточеному річкою Іль, був визнаний ЮНЕСКО світовою спадщиною людства.
Страсбург зачаровує звивистими середньовічними вулицями Старого міста, ставною архітектурою Німецького кварталу, шумом води річки Іль і ароматними запахами незліченних ресторанів і кафе. І звичайно ж, Страсбурзький собор, ось уже 1000 років, цей німий свідок зберігає пам’ять про минулі епохи і своїх відвідувачів. Якщо ви хочете дізнатися чим жив Страсбург вчора, і що його хвилює сьогодні, запрошуємо на оглядову екскурсію містом.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
«Казкові вулички Кольмара» (30€)– крихітне, але приголомшливо красиве містечко провінції Ельзас. Тихий і розмірений, як усі ельзасці, порізаний каналами, охопленої яскравими клумбами, місто відноситься до місць «must see».
У Кольмарі здається, що ви потрапили в чарівну казку або на ідеальну листівку – це приваблива незвідана Європа! Під час прогулянки Ви побачите головні визначні пам’ятки, дізнаєтесь про переплетення минулого і сьогодення, реального і уявного. І не тільки – ми допоможемо відчути самобутність міста і розповімо про його життя зсередини.
«Річкова прогулянка по Страсбургу» (15€/10€)– це ще один спосіб помилуватися прекрасним містом Страсбургом… У Страсбурзі вода всюди. Історичний центр міста оперезаний каналами річки Іль, а сам Страсбург знаходиться в обіймах Рейну і Марнсько-Рейнського каналу. У цьому – особливість і неповторність Страсбурзького пейзажу. Річкові професії практикувалися в Страсбурзі протягом багатьох століть і були затребувані як ніколи. Прогулянка по річці Іль дозволить Вам зануритися в атмосферу старовинного міста і відкрити для себе його красу та історію.

 • Переїзд в готель на території Чехії.
 • Ночівля.

Результат пошуку зображень за запитом люксембург


 День 8-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.

Для тих, що бажають екскурсія Чеське Будєйовіце (15€/10€). Головною туристичною пам’яткою є, само собою, історичний центр міста. Там, на квадратній і найбільшій в Чехії, за твердженням місцевих жителів, площі Пршемишля Отакара розташовані Ратуша (скульптури на ній символізують якості, властиві доброму городянинові), Чорна вежа (висота – 72 метри!), собор святого Микулаша і, що став таким же символом міста, як і “Будвайзер”, фонтан із статуєю Самсона.
За наявності вільного часу рекомендуємо відвідати:
Замок Глубока-над-Влтавой (20€ + вх. квиток). Недалеко від Чеське Будєйовіце на високій скелястій кручі велично височіє один з найкрасивіших замків Чехії – замок Глубока-над-Влтавою, який є прекрасною копією англійського замку Віндзор

 • Переїзд до Львова.
 • Орієнтовний час прибуття у Львів 01:30.

Результат пошуку зображень за запитом чехія

Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:

 • Проїзд автобусом єврокласу
 • Супровід керівником групи
 • Проживання по маршруту: готель 3*
 • Харчування – сніданки
 • Екскурсії згідно програми туру
 • Страхування

Додатково оплачується:

 • Депозит – 40€ (на обрану суму необхідно замовити факультативні екскурсії під час туру)
  Депозит є обов’язковим при бронюванні туру по акційній ціні. Якщо тур придбаний по стандартній ціні, депозит не оплачується
 • Послуга “Комфортне місце” – 10€
 • Проїзд в громадському транспорті
 • Факультативні екскурсії
 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти
 • Особисті витрати (обіди, вечері, та інше)
 • Обов’язкова доплата за навушники – 2€/день/оренда (оплачується в автобусі керівнику групи)
 • Сity tax – від 3€ до 7€ (місцевий податок, оплачується в автобусі керівнику групи за вимоги готелю)
З 2017 року почав діяти безвізовий режим. Для поїздки у 34 європейські країни Громадянам України слід мати лише біометричний паспорт.

ВАЖЛИВО:

1. Обов’язковий депозит або обов’язкова екскурсія в акційних турах!
Депозит (або екскурсія) є обов’язковими при бронюванні туру по акційній ціні. Якщо тур придбаний по стандартній ціні, депозит (або обов’язкова екскурсія) не оплачуються.
Якщо турист не скористався депозитом у період туру або не використав його у повній мірі, залишок коштів НЕ повертається.
2. Доплата за одномісне розміщення під запит.
3. Місця в автобусі розподіляються по мірі надходження заявок, і вказуються в інфолисті.
4. Послуга «Комфортне місце з 1-12 місце» – можлива для замовлення, по вартості +10€/ос. додатково. Замовляється при бронюванні туру.

5. Туроператор лишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні.
6. ТУРОПЕРАТОР НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ МИТНИХ ТА ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА КОРКИ І РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ, ПОГОДНІ УМОВИ.
7. ТУРОПЕРАТОР лишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг.
8. Програма туру може змінюватись на НР, Різдво, Травневі свята.
9. Можливий прорахунок туру для Вашої групи індивідуально. Запит надсилайте на e-mail: adriaticlviv@gmail.com
Можливе замовлення туру для Вашої групи на бажану для Вас дату виїзду.
10. Вартість факультативів може змінюватись в залежності від кількості туристів в групі. Мінімальна кількість на факультативні екскурсії– 20 ос.
11. «У мене день народження». Якщо у туриста день народження припадає на час знаходження в турі, компанія «Adriatic Travel» надає можливість обрати подарунок. Це може бути: 1 безкоштовна  факультативна  екскурсія в турі або послуга в турі, наприклад, трансфер або ін. Подарунок можна обрати тільки із запропонованих послуг компанії, а не будь-яку екскурсію або послугу в турі на вибір туриста. Список екскурсій або послуг, які можна обрати в якості подарунку  надає керівник групи. Подарункова екскурсія або послуга не зараховується при замовленні обов’язкових факультативних екскурсій для організованих груп.
12. VIP SERVICE – зустріч туристів на з/д вокзалі представниками компанії «Adriatic Travel». Доставка багажу в камеру зберігання. Трансфер на обід в центр, в один з ресторанів/бістро м. Львова (оплата за обід на місті). Трансфер на оглядову екскурсію по м. Львову. По закінченню екскурсії зворотній трансфер на вокзал для зустрічі з групою. Вартість послуги: 25€ (1-2 ос.). При необхідності можлива послуга – бронювання номеру в готелях Львова. Вартість за готель оплачується при поселенні.
13. Інфолист та страхування. Після повної оплати туру, кожен турист повинен отримати від туристичної компанії інформаційний лист, з більш детальнішою інформацією по програмі туру, та страховий поліс. Дані документи можна завантажити за 2-3 дні до виїзду, в перегляді замовлень над онлайн пошуком, під логіном і паролем компанії замовника.
14. Розміщення в готелі. При бронюванні туристів, в кількості 1 особи, просимо попереджувати що можливе підселення в номер DBL/TRPL/QUAD. В разі якщо підселення по туру немає, просимо попереджати туристів, про обов’язкову доплата за номер SNGL. Вартість вказана вище.

15. Ануляція заявки – штрафні санкції вказані в договорі.
16. Увага! При бронюванні туру просимо підписати договір на туристичне обслуговування. ТУТ
Бронювання туру є підтвердженням того, що турист ознайомлений із програмою туру, умовами купівлі туру, ануляції туру та оплати туру.
17. Умови оплати! 50% після підтвердження туру, і 50% не пізніше ніж за 14 днів до виїзду.
При бронюванні туру менше ніж за 14 днів до дати виїзду – повна оплата туру на 2й день після підтвердження туру.