Поділля і Буковина + Долина тюльпанів

Країна, курорт:
Україна
Виліт, тривалість:
11.04.2020
2 дня
Вартість туру:
1550 грн
за людину

Детально про тур

У вартість туру входять:
Проїзд автобусом
Харчування: BB (сніданок)
Страхівка
Трансфер
Послуги гіда
Проживання
Інформація про відправлення та готелі:
Дата відправлення: 11.04.2020
Місто відправлення: Луцьк
Транспорт: Автобус
готелі:
  • 2-3*

Опис туру

Чернівці – Хотин – Кам’янець-Подільський

Результат пошуку зображень за запитом долина тюльпанів

Виїзд 11.04 з Луцька
Тривалість: 2 дня
Вартість: 1550грн з особи

1 день:

03.40 – виїзд з міста Рівне (виїзд з інших міст повідомимо індивідуально).

08.30 – зупинка у с. Дружба (сніданок, туалет).

Увага! Програма видозмінюється тільки на виїзд 11-12 квітня під час цвітіння тюльпанів. «Чудеса Поділля і Буковини + Долина тюльпанів»

За сприятливих погодніх умов*

Переїзд до с. Мамаївка. Фотосесія у долині тюльпанів, що знаходяться неподалік Чернівців – “українська голандія”. Місцевий підприємець висадив 60 видів тльпанів на території 1 га. Навесні галявина перетворюється на веселку – око тішать тюльпани від білого і оранжевого до темного червоного, фіолетового та жовтого кольрів.

11.30 – Приїзд до Чернівців.

12.00 – 13.00 – Також запрошуємо Вас до колишньої резиденції митрополитів (тепер це стіни Чернівецького Національного університету), архітектура та шарм якої нікого не залишить байдужим.

13.00 – 14.00 – обід у кафе.

14-00 – 16-30 – Екскурсія по одному з найпрекрасніших міст України – Чернівцях. Це важливий культурний та науково-освітній осередок України, який залишить після себе тільки незабутні враження. Ми прогуляємося по Турецькій площі, дізнаємося таємниці та легенди

вул. О. Кобилянської, відвідаємо алею зірок і ще багато іншого.

16.30 – 18.00 – вільний час. 18.30 – 19.00 – поселення в готель.

Результат пошуку зображень за запитом чернівці

2 день

08.00-08.30 – прокидаємось і вирушаємо на екскурсію. 10.00 – 12.00 – Розпочнемо другий день з відвідання ще одного з “семи чудес України” – Хотину. Іноземці це місто називають райським куточком на планеті, з багатою культурою та закріпленими традиціями. Хотинська фортеця досі вражає високими 40-метровими стінами, 65 метровою криницею та чудовою панорамою Дністра й просто перехоплює подих з перших хвилин перебування.

12.00 – 13.00 – Обід.

14.00 – 16:00 – екскурсія по фантастичному місту, яке належить до найгарніших міст світу завдяки мальовничому каньйону річки Смотрич та величезної концентрації архітектурних пам’яток. “Квітка на камені” саме так ще називають місто Кам’янець, він визнаний одним з чудес України і є третім за кількістю пам’яток в Україні… Ми помандруємо старим містом, де оглянемо стару фортецю (ХІІІ-ХVІІІ ст.), катедральний костел Петра і Павла (XVI ст.), поруч знаходиться мінарет зі скульптурою Богоматері, найстаріша ратуша в Україні (XV ст.), прогулянка вулицями старого міста, де Ви

зможете насолодитися красою, що гармонійно створена природою і людиною та багато іншого.

І звісно ж відвідаємо неймовірну Камянець-Подільську фортецю – частину оборонної системи міста Кам’янець, колишньої столиці Подільського князівства, яка входить до Національного історико-архітектурного заповідника «Кам’янець» – одного з «Семи чудес України».

16.00 – 17.00 – вільний час. 17.00 – 22.00 – повернення додому.

Результат пошуку зображень за запитом камянець-подільська фортеця

У вартість туру ВХОДИТЬ:

• проживання в готелі 2-, 3-, 4-місні номери на вибір;

• проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;

• супровід гіда-керівника по всьому маршруту;

• страховий поліс (груповий);

У вартість туру НЕ ВХОДИТЬ:

• • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти, а саме:

– Кам’янецька фортеця (загальний, пенсійний – 60 грн., студенти і учні – 40

грн.);

Хотинська фортеця (загальний, пенсійний – 70 грн., студенти і школярі – 35 грн.); – Чернівецький університет: дорослі – 60 грн, 20 грн. – студенти та учні; – послуги професійних місцевих екскурсоводів. • Особисті витрати (сніданки, обіди, вечері, сувеніри).

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ:

• Туроператор залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні або класом вище;

• Місця в автобусі розподіляються по мірі надходження заявок на бронювання;

• Туристи, котрі подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах, або ж здійснити доплату за одномісне розміщення (ціну уточнити у туроператора).

• Туристи повинні мати з собою зручне взуття спортивного типу, теплий одяг і захист від дощу (дощовик).

– Хотинська фортеця (загальний, пенсійний – 70 грн., студенти і школярі – 35 грн.); – Чернівецький університет: дорослі – 6