ПОХІД НА ВЕРШИНИ РОДНИ

Країна, курорт:
Румунія
Виліт, тривалість:
25.10.2019
4 дня
Вартість туру:
2190 грн
за людину

Детально про тур

У вартість туру входять:
Квитки на потяг
Харчування: RO AO NO (без харчування)
Страхівка
Трансфер
Послуги гіда
Проживання
Інформація про відправлення та готелі:
Дата відправлення: 25.10.2019
Місто відправлення: Львів
Транспорт: Потяг

Опис туру

Маршрут: м. Львів – смт. Солотвино – м. Сігету-Мармацієй (Румінія) – м. Борша – озеро Єзер – г. Петросул (2303 м) – г. Бухаєску-Мік (2224 м) – г. Ребра (2119 м) – вдсп. Каскада Кайлор – м. Борша – м. Сігету-Мармацієй (Румінія) – смт. Солотвино – м. Львів
Картинки по запросу гора петросул
Запрошуємо разом з нами відвідати Карпати вже в іншій країні, а саме в Румунії, де, недалеко від кордону з Україною, розкинувся масив Родна або ж Роднянські Альпи. Чому до Румунії? Тому що це реальний шанс відвідати нову країну й побачити її природу, при чому за короткий проміжок часу і невеликі затрати фінансів.  Саме тут знаходиться найвища вершина Східних Карпат – гора Петросул з відміткою у 2303 м. Подекуди схили гір є крутими й скелястими, тому їх називають Альпами. Родна дуже подібна на наші Карпати, адже зустрічається багато льодовикових озер та витягнутих гірських долин з джерелами. Великої уваги заслуговує найвищий водоспад у східних Карпатах – Каскада Кайлор висотою падіння близько 110 м. Роднянські Альпи вражають масштабами своїх краєвидів, а кольори осінніх пейзажів додадуть чудову родзинку в наш похід. Тому, друзі, не зволікайте, і пам’ятайте, що ви не можете купити щастя, але можете купити квиток на потяг і тоді точно буде щастя)
25-28 жовтня
подальші дати уточнювати
Тривалість: 4 дня
Вартість поїздки: 2190 грн (з 1 людини)

Похожее изображение   Картинки по запросу Каскада Кайлор

 

День 1.

Солотвино – Сігету-Мармацієй – Борша – озеро Єзер. Протяжність – 9 км.

Зустрівшись на залізничному вокзалі у  Львові, вечірнім потягом до Солотвино, відправимось у довгоочікувану мандрівку. Зранку перетнемо піший кордон з Румунією (біометрики достатньо) і автобусом з прикордонного міста Сігету вирушимо до містечка Борша – тут буде старт і фініш нашого маршруту. В дорозі будемо близько двох годин, за цей час зможемо помилуватись краєвидами Румунських Карпат, адже дорога пролягатиме через передгір’я та перевали. Прибувши на місце призначення, розкинемо продукти по рюкзаках і почнемо нашу прогулянку, яка пролягатиме пологою лісовою стежиною. Ближче до вечора піднімемось на висоту 1800 м і заночуємо в кемпінгу біля метеостанції. За бажанням сходимо до озера, і згодом смачно повечерявши й потеревенивши під зорями, ляжемо відпочивати.
Картинки по запросу Каскада Кайлор

 

День 2.

Озеро Єзер – г. Петросул (2303 м) – г. Бухаєску-Мік (2224 м) – г. Ребра (2119) – кемпінг «La Carti». Протяжність – 9,5 км.

По традиції зранку насолоджуємось сходом сонця, збираємо рюкзаки та рушаємо на штурм Петросула. Підйом до вершини буде найважчою частиною походу, але серпантинна стежка полегшить всю крутість схилу. На хребті кидаємо рюкзаки і, як кажуть, «на лєгкє» йдемо на Петросул. Після цього заслужено снідаємо з прекрасним видом і продовжуємо похід. За бажанням, заходимо ще на декілька двохтисячників і по обіді прийдемо до місця ночівлі на висоті 1900 м. Відпочиваємо в таборі й весело проводимо час. Після вечері ділимось враженнями від двох днів та граємо в ігри.
Картинки по запросу Петросул.

День 3.

Кемпінг «La Carti» – г. Лаптелуй (2172 м) – г. Галатулуй (2048 м) – вдсп. Каскада Кайлор. Протяжність – 15 км.

Зранечку моніторимо погоду й за бажанням зустрічаємо світанок. Набираємось сил за сніданком і збираємо речі, адже нас чекає відстань у 15 км. Вони (кілометри) не будуть важкими через постійний маршрут по хребту без крутих підйомів з траверсом суміжних вершин. По маршруту поновлюємо запаси джерельної водички і тішимось краєвидами, адже це заключний день у високогір’ї. Ближче до вечора спускаємось до водоспаду Каскада Кайлор, біля якого й зупинимось на крайню в поході ночівлю. Сміливці йдуть на «гідро-масаж», з рештою ж колективно готуємо смачну вечерю. Вже в дружньому колі відновлюємо втрачені калорії та згадуємо кращі моменти мандрівки Родною. Ех, шкода, що це заключний вечір..

Похожее изображение

День 4.

Водоспад Каскада Кайлор – ТК «Борша». Протяжінсть – 4 км.

Прокинувшись під шум водоспаду, неспішно снідаємо та пакуємо вже легкі рюкзачки. Далі прямуємо до туристичного комплексу «Борша», звідки автобусом доїдемо до того ж міста Сігету-Мармацієй. Територіально повертаємось до України й з Солотвино роз’їжджаємось по домівках. Та душею в горах будемо ще декілька днів – приємне заняття вибору й обробки фото буде гріти спогадами.
Похожее изображение

У вартість входить:
квитки на потяг (туди й назад),
харчування (сніданок і вечеря – готуються на вогні, обід – сухпайок),

трансфери по маршруту,

робота гіда-провідника,

групова медична аптечка,

кухонне обладнання,

професійні фотосети,

консультації щодо підготовки до походу,

приємні сюрпризи, купа емоцій і незабутніх моментів.

У вартість не входить: 

особисте спорядження (рюкзак, карімат, місце в наметі – все можна взяти в оренду, щоб Вас це не зупиняло, з цього приводу теж пишіть, допоможемо й порадимо),

форс-мажори,

особисті витрати,

медичне страхування,

чайові гіду (за бажанням).