Політ на повітряній кулі

Країна, курорт:
Україна
Виліт, тривалість:
16.02.2020
1 день
Вартість туру:
395 грн
за людину

Детально про тур

У вартість туру входять:
Проїзд автобусом
Страхівка
Трансфер
Послуги гіда
Інформація про відправлення та готелі:
Дата відправлення: 16.02.2020
Місто відправлення: Львів
Транспорт: Автобус

Опис туру

Центр космічних досліджень, Підгорецький монастир, Пліснесько, підйом на повітряній кулі, зубри у господарстві “Стир”, чекають на Вас під час одноденної автобусної мандрівки

Результат пошуку зображень за запитом тур на повітряній кулі"

Тривалість: 1 день

Дата проведення туру: неділя, 16 лютого 2020 р.

ВАРТІСТЬ туру: 395 грн

 

План туру: виїзд зі Львова (08:00) – Сасів (Центр космічних досліджень та зв’язку) – Підгірці (Пліснецьке городище, монастир, підйом та спуск на повітряній кулі) – Броди (обід) – Збруї (зубри) – Львів (повернення о 21:00).

 

Детальний опис екскурсійних об’єктів:

Сасів. Доторкнутись до українського космосу можна неподалік від міста Золочева, де у 1974 році було збудовано Центр космічних досліджень та зв’язку. Це один з найбільших об’єктів космічного та супутникового зв’язку в Україні, який має дві великі приймально-передавальні станції для забезпечення роботи міжнародних каналів зв’язку та телебачення. Донедавна цей об’єкт був закритий для відвідування, а зараз всі охочі можуть оглянути зали керування антенних систем, передавачів та піднятися на оглядовий майданчик, щоб оглянути величезну антену діаметром 32 метри.

Результат пошуку зображень за запитом сасів"

Підгірці і Пліснесько. Більшість відвідувачів Підгірців навіть не здогадуються, що крім красивого замку тут, серед мальовничих лісів знаходиться славетний Браговіщенський монастир чину святого Василія Великого УГКЦ, окрасою якого є барокова церква св. Онуфрія (1726-1750рр.). Вважається, що підгорецький монастир збудований на місці давньоруського монастиря, який був зруйнований ордою Батия.

Також вражає своїми розмірами давньослов’янське (VII-VIII ст.) і давньоруське (Х-ХІІІ ст.) літописне городище Пліснесько (1188р.), що було одним із найбільших міст тогочасної Європи. В часи свого розквіту пліснеське городище було співрозмірне з Києвом та займало понад 300 гектарів, проте, до наших днів дійшли лише його земляні вали, курганні могильники та Оленин парк. З великою ймовірністю можна стверджувати, що тут правив князь Олег та народилася княгиня Ольга.

 

Підйом-спуск на повітряній кулі (аероліфт). Багато хто з дитинства мріє здійснити політ на повітряній кулі, але страх або висока ціна не дають можливість це втілити. Пропонуємо розпочати своє знайомство із повітроплаванням за допомогою підйому-спуску на прив’язаній повітряній кулі. Гарантуємо незабутні емоції та чудові враження, враховуючи, що неподалік знаходиться Підгорецький замок, який можна буде побачити з висоти пташиного польоту.

 

Збруї. Запрошуємо ознайомитися із фауною Малого Полісся в Мисливському господарстві “Стир”, яке розкинулося в межах трьох районів Львівщини. Воно створене з метою охорони, відтворення та раціонального використання мисливської фауни. На його території у сосново-березових лісах у дикій природі водяться олені благородні, кабани, козулі, лосі, бобри, куниці, зайці, лисиці та інших звірі. Особливо цікавими є велетенські зубри, яких Мисливське господарство “Стир” нараховує біля 70 особин біловезького та кавказько-біловезького підвиду.

Результат пошуку зображень за запитом мисливське господарство стир"

Увага! Зубри знаходяться у дикій природі і тому організатори не дають гарантії, що їх можна буде побачити. Якщо зубри вийдуть на підгодівлю, їх можна буде побачити на відстані не менше як 100 метрів.

 

 

У вартість ВХОДИТЬ:

проїзд комфортабельним автобусом,

супровід гіда-екскурсовода,

екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах,

страхування на час подорожі.

 

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ:

вхідні квитки в туристичні об’єкти та харчування.

 

Вартість вхідних квитків:

– Центр космічних досліджень та зв’язку: загальний, пенсійний, студентський, учнівський – 50 грн. (для іноземців – 150 грн.);

– підйом-спуск на повітряній кулі (аероліфт): загальний, пенсійний, студентський, учнівський – 350 грн./особа;

– огляд популяції зубрів у Мисливському господарстві “Стир”: загальний, пенсійний, студентський, учнівський – 25 грн./особа.

 

Технічна інформація щодо відвідування Центру космічних досліджень та зв’язку:

  1. За 2-3 дні до відвідування туристи мають подати список групи із паспортними даними (іноземці за 14 діб);
  2. Для допуску до Центру туристам треба мати з собою паспорт.

 

Технічна інформація про підйом-спуск на повітряній кулі (аероліфт):

  1. У кошик кулі на один підйом-спуск поміщаються 3-4 особи (середньою масою 75 кг);
  2. Один цикл підйому-зупинки-спуску триває до 9 хв., висота піднімання – до 50 метрів;
  3. За несприятливих погодних умов (вітер швидкістю понад 3 м/с, дощ), прив’язаний політ на повітряній кулі може бути відмінено. Попередніє підтвердження чи відмова через погодні умови відбувається за 1-2 дні до вильоту, а остаточне уточнення відбувається під час старту. Слід зазначити що найсприятливіший час для польотів та підйомів-спусків на повітряних кулях є в зимовий період (листопад-квітень);
  4. Дітей зростом до 120 см на повітряній кулі не піднімають;
  5. Участь у послузі “Аероліфт” (повітряна куля на тросах) не вимагає попередньої підготовки чи досвіду і розрахована на середньостатистичну групу людей.
  6. Для аероліфту нема окремих вимог по одягу та взуті, треба бути одягненими по погоді (жінкам не можна одягати взуття на підборах);
  7. Аероліфт є не обов’язковим, ті хто не бажає брати в ньому участь можуть прогулятися територією Підгорецького замку (централізована екскурсія по замку не передбачається);
  8. За бажанням можна замовити окремий індивідуальний політ на повітряній кулі для 1-4 осіб, вартість від 7000 грн./год.

Харчування: обід відбувається в кафе м. Броди. Вартість: 95 грн./особа.