Відень на Новий рік

Країна, курорт:
Австрія, Угорщина,
Виліт, тривалість:
29.12.2019
5
Вартість туру:
125
за людину

Детально про тур

У вартість туру входять:
Проїзд автобусом
Харчування: BB (сніданок)
Страхівка
Трансфер
Послуги гіда
Проживання
Інформація про відправлення та готелі:
Дата відправлення: 29.12.2019
Місто відправлення: Львів
Транспорт: Автобус
готелі:
  • 2-3*

Опис туру

Львів – Відень – Зальцкаммергут – Баден – Будапешт – Львів

        Акція!!!!     

Виїзд  – 29.12 – 125 Є (+ 33Є)

 

Результат пошуку зображень за запитом "новорічний відень"

День 1

29.12

19:00 – збір групи старий терміна, аеропорт, м. Львів.

19:30 – виїзд зі Львова. Перетин кордону

Нічний переїзд у Відень.

День 2

30.12

Прибуття в Австрію. Оглядова екскурсія.

Відень – місто музики, вальсів, парків, випічки і вина. Стиль міста дуже пишний: білі коні, танцюючі під елегантну музику; багаті декорації пам’ятника імператриці Марії Терези; інтер’єри зовні строгих міських будинків; позолочена постать Іоганна Штрауса на могилі із зеленими деревами; чутлива музика Ріхарда Штрауса; геометрична мозаїка орнаментальних полотен Густава Клімта; повільна розмірена мелодія механічного годинника. Величне, привабливе і чарівне місто зачаровує своїх гостей шармом і аристократичною витонченістю. Це вальсуюче місто. Як великосвітська пані з чудовими манерами, Відень нікуди не квапиться, і буде краще, якщо, гуляючи його вулицями і милуючись палацами в стилі бароко, не будеш поспішати і Ти.

Рекомендуємо:

– відвідати Скарбницю Габсбургів (20), яка вражає своєю колекцією коштовностей та реліквій, які передавалися з покоління в покоління. Лише тут можна побачити на власні очі колиску сина Наполеона, найбільший смарагд у світі, єдину в світі восьмикутну корону, Чашу Грааля, яка дає безсмертя, славнозвісний Спис Долі…! Зі  Списом Долі Карл Великий не програв жодної зі своїх 47-ми битв, його також прагнув отримати Гітлер під час Другої світової війни!

 

– автобусна екскурсія – “Відень неперевершений” – запрошуємо на  Рінгштрассе! Коли в повітрі витав запах свята, хвої і ароматних свічок, імператор Франц Йосиф I підписав указ про знесення оборонних міських стін, що оточували в той час Відень. На їх місці утворилася Рінгштрассе, де будівлі повинні були показувати велич Габсбургів та Австрійської імперії. Віденський оперний театр, Парламент, Ратуша — помпезність цих будівель просто захоплює подих! Також ми потрапимо до Будинку Хундертвассера! Навіть не будинок, а спектакль, розкреслений асиметричними чотирикутниками фасад, керамічна плитка, як головний елемент декору: немає двох вікон однакової форми і розміру, нерівні стіни, підлоги, що нагадують лісову стежку. І все це в обрамленні божевільно-буйної рослинності всіх відтінків зелені (15 євро)

Поселення в готель на території Австрії. Ночівля.

День 3

31.12

Сніданок. Пропонуємо:

– Зальцбург — одне з найкрасивіших міст Європи, місто Великого Моцарта, місто, яке вмить зачарує Тебе своєю красою! Прогулянка зеленими парками, вуличками з вишуканими будівлями, величними площами принесе Тобі масу незабутніх вражень! Пройшовши через ворота Старого міста Ти побачиш міську Ратушу, торгову вуличку Гетрайдегассе, прикрашену наче у давні часи кованими вивісками майстрів та торговців, будинок під номером 9, де Ти поринеш у мелодійне життя Моцарта, затишні кафе, атмосфера яких назавжди залишиться у Твоєму серці! Оглядова екскурсія (20€). Вільний час.

– фантастичну поїздку до озерного краю – Зальцкаммергут (30 ).

Найчистіші озера, що відображають хмари і гірські вершини, густі ліси і колоритні будиночки австрійських сіл – таким постане мальовничий озерний край перед Тобою. Сьогодні Ти побуваєш в чарівному Австрійському селещі Гальштат, яке розташоване на березі одноіменного озера, посеред високих гір. Саме тут ти відчуєш справжню Австрію!

Повернення в готель.

Трансфер в центр міста для зустрічі Нового Року (15€)

День 4

01.01

                               З НОВИМ 2020 РОКОМ!

Пропонуємо факультативно:
– Долина Вахау (28 €)- якщо ви шукаєте затишні містечка серед неймовірної природи з своєю атмосферою – умиротвореною, спокійною і доброзичливою, де здається, ніби час завмирає і всі проблеми більше не можуть тебе дістати-то вам у регіон Вахау.

Долина Вахау (Die Wachau) тягнеться приблизно на 30 кілометрів уздовж Дунаю на відрізку від Мелька до Кремса. Ми з вами зможемо відвідати затишне містечко Дюрнштайн (Dürnstein),з його казковим замком, на березі скель. Якщо ж ви хочете зануритися в помпезне австрійське бароко у всій його красі – вам саме сюди, а зовсім не в Відень. Абатство Мелька – один з найбільших та найкрасивіших ансамблів європейського бароко. А ще з терас і балконів абатства відкриваються приголомшливі краєвиди на долину Дунаю і місто Мельк.

Збір групи. Переїзд до Львова. По дорозі пропонуємо факультативно:

– прогулянку на кораблику по Дунаю (20). Тут, на Набережній Будапешта, наче в галереї, тільки картина одна. І здається тут нічого лишнього, кожна будівля, кожен міст, кожна деталь на картині гармонує з іншою. І саме з кораблика можна роздивитись всі деталі Парламенту, Рибацького Бастіону, Королівського палацу, та загадати бажання пропливаючи під мостами, якими так гордиться Будапешт.
Нічний переїзд до Львова.

День 5

02.01

Прибуття у Львів близько 11:00

 

Пов’язане зображення

 

У вартість туру входить:
• проїзд автобусом єврокласу;
• проживання у готелях 2-3*;
• харчування – сніданки в готелях;
• супровід керівника групи;
• оглядові екскурсії згідно програми туру;
• медична страхівка;

Додатково оплачується:
• факультативні програми, вхідні квитки;
• особисті витрати;

• курортний збір в готелях (оплата на місці)
• депозит на факультативні екскурсії – 33 євро. Депозит використовується на факультативні екскурсії (Новорічний трансфер не являється факультативною екскурсією). Невикористані кошти не повертаються.

• при груповому бронюванні від 10 туристів:
тури в чотирьох днів (включно) – обов’язкова факультативна екскурсія (якщо вона є) / депозит + 1 факультатив за своїм вибором
тури від п’яти днів – обов’язкове факультативна екскурсія або депозит + 1 факультатив за своїм вибором

 

Важливо:
• одномісне розміщення у готелі оплачується додатково – 45 
• туристи, що подорожують самостійно – можуть бути розміщені у тримісних  номерах
• туроператор залишає за собою право на зміну порядку проведення екскурсій, а також на заміну їх на рівноцінні
• туристична фірма не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за корки на дорогах та погодні умови.
• мінімальна кількість туристів на факультативи – 20 осіб
• під час вільного часу – автобусне обслуговування не передбачено.

Важливо! Турист повинен володіти інформацією стосовно програми туру (маршрут подорожі) та надати її при спілкуванні з працівником консульства. Незнання програми туру може стати причиною ВІДМОВИ У ВИДАЧІ ВІЗИ.