Європейський вікенд з Луцька

Країна, курорт:
Австрія, Угорщина
Виліт, тривалість:
08.05.2020
4 дня
Вартість туру:
125
за людину

Детально про тур

У вартість туру входять:
Проїзд автобусом
Харчування: BB (сніданок)
Страхівка
Трансфер
Послуги гіда
Проживання
Інформація про відправлення та готелі:
Дата відправлення: 08.05.2020
Місто відправлення: Луцьк
Транспорт: Автобус
готелі:
 • 2-3*

Опис туру

Рівне-Луцьк-Львів -Відень-Будапешт-Львів-Луцьк-Рівне

Результат пошуку зображень за запитом відень

Виїзд 08.05 з Луцька
Тривалість: 4 дні/3 ночі

Вартість туру
Для дорослих 125 євро
Для дітей до 12 років та учасників АТО 120 євро

 

День 1

19.30 – Виїзд з Луцька. Переїзд територією України. Перетин кордону. Нічний переїзд.

День 2

Прибуття до  Відня. Це місто, що живе у ритмі вальсу. При порівняно невеликих масштабах австрійської столиці – кількість історичних, архітектурних та культурних пам’яток тут просто зашкалює. Але, разом з тим, місто сповнене величного імператорського духу. Відень зберіг багато рис, властивих столицям великих державних утворень. Величні храми, розкішні резиденції вельмож, театри, оперні зали, широкі площі та проспекти – Відень по праву вважається однією з найкрасивіших і цікавих столиць світу. Не можна не згадати і набір штампів, хоча і вельми приємних: Моцарт, Штраус, штрудель, шніцель і кава. Все це і навіть трохи більше на вулицях Відня можна знайти з надлишком.

Ми вирушаємо на оглядову екскурсію (входить у вартість туру). Екскурсія по Відню познайомить вас з найзначнішими пам’ятниками архітектури: площа Святого Стефана із однойменним Собором Святого Стефана (він є символом Відня, а святий Стефан – покровителем столиці Австрії), площа Ам хоф – “При дворі” ( у її центрі стоїть “Марієнзойле” – колона на честь Діви Марії), пам’ятник Тридцятирічній війні,  величний комплекс імператорського палацу Хофбург (XIII – XIX ст.), у приміщеннях якого розташована іспанська школа верхової їзди, та ще багато чого цікавого.

 

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:

Палац Шенбрунн (15 євро+вх квиток 16 євро) – палац відноситься до числа найкрасивіших архітектурних споруд в стилі бароко на теренах Європи. Територія перебувала у володінні Габсбургів з 1569 року,в ХVII ст. тут побудували заміський палац і вперше назвали його «Шенбрунн». Палацова споруда і парковий комплекс були повністю перебудовані після 1743 року в епоху царювання Марії Терезії. У розкішних імператорських залах окрім самої Марії Терезії свого часу жили також імператор Франц Йосиф, імператриця Елізабет і багато інших. Сьогодні завдяки своїм історичним значенням, унікальному парковому комплексу і розкішного оформлення палац визнаний об’єктом Всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО.

Скарбниця Габсбургів (10 євро+вх квиток 12 євро) – У найбільшій скарбниці світу зберігаються відразу дві імператорські корони, а також Бургундський скарб і скарб Ордена Золотого руна. Перлиною колекції є корона Священної Римської імперії німецької нації. Другою важливою короною Імператорської скарбниці є австрійська імператорська корона. Вона була виготовлена ​​в 1602 році в якості особистої корони імператора Рудольфа II (1552-1612). Імперій більше немає, багатства ж надовго пережили своїх власників… Священна Чаша Грааля, Спис Долі… Так-так, вони існують і зберігаються саме тут – в Скарбниці!

 

Переїзд до готелю. Ночівля на території Угорщини.

Результат пошуку зображень за запитом відень
День 3

Прокидаємося та гарненько снідаємо. (сніданок включено у вартість туру).

Переїзд до Будапешту. «Перлина Дунаю» – саме так називають це місто, що розкинулося по обидва береги однієї із найбільших водних артерій Європи. Старовинна Буда та елегантний Пешт разом утворюють справжній мегаполіс з населенням понад 2 млн. осіб. Величаві архітектурні споруди, численні музеї, старовинні мости через Дунай, вузенькі та неповторні вулички, як і сучасні проспекти, парки, крамнички, кафе тощо радують око та душу і навесні, і влітку, і восени, і взимку.

Ми вирушаємо на оглядову екскурсію (входить у вартість туру) по східному лівому березі столиці – Пешту. Під час прогулянки відвідаємо базиліку Святого Іштвана – найвідоміший храм Будапешту, площу Свободи з її величними пам’ятниками та будівлями у стилі сецесіон, із набережної матимемо змогу помилуватися видом на Будайську фортецю, а також дізнаємося історії «Маленької принцеси» та «Взуття на р. Дунай». Ну і звісно дійдемо до будівлі що є візитівкою міста та країни в цілому – Парламенту.

 

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:

«Таємнича Буда» (10 євро) –  не можна цілковито стверджувати, що ви побували у Будапешті, якщо ви відвідали лише один його берег. Буда – частина Будапешта на вершині Будайського пагорбу на правому березі Дунаю. Це і є Старе місто, що зберегло архітектурні пам’ятники історії. В 15 ст. італійці вважали Буду з її фортецею красивішими за Рим! Під час екскурсії ви матимете змогу: дослідити сади Королівського палацу сад і Савойскую терасу, помилуватися панорамними видами на будівлю Парламенту і Пешт з Рибацького бастіону – найромантичнішого місця в місті, оцінити церкву Матяша – ймовірно найкрасивіший храм Будапешта.

Купальні Сечені (доїзд громадським транспортом + вх. квиток 20 євро) – один з найбільших лікувальних комплексів в Європі, що з 2012-го року є володарем угорського гран-прі. Вода тут подається з гарячого джерела, відкритого в 1879 році, з глибини 1246 метрів і надходить на поверхню при температурі + 74 ° C. Ціна квитка крім звичайних лікувальних послуг також включає в себе ряд послуг велнес: наприклад, тренажерний зал, сауни, аеробіка, водна гімнастика.

Океанаріум-Тропікаріум (10 євро+вх. квиток 8,5 євро) – чудове місце для відпочинку як дорослих так і дітей! Його призначення – ознайомити відвідувачів з флорою і фауною справжніх тропіків. Це найбільший із подібних комплексів в Східній Європі – його площа складає близько 3000 кв.м. Всередині він складається з восьми великих залів, розділених по тематиках. Родзинками комплексу є підводний тунель, яким можна пройтися, спостерігаючи як над вами пропливають справжні акули, а також відкритий басейн зі скатами, де їх можна погладити. Океанаріум-тропікаріум знаходиться за містом в ТЦ Campona, тому бажаючі з’їздити на шопінг можуть теж долучитися до цієї екскурсії оплативши лише трансфер.

Прогулянка по Дунаю на кораблику (20 євро) – ідеальним завершенням знайомства з Будапештом стане вечірня прогулянка по Дунаю на кораблику. Цілу годину ви зможете насолоджуватися вечірнім містом у вогнях під звуки приємної музики, пливучи на кораблі вздовж набережної. Приємним бонусом буде вишуканий келих шампанського, який вам вручить офіціант ще при посадці на борт, та на вимогу поповнюватиме його вміст впродовж усієї подорожі.

 

Ввечері вирушаємо додому (близько 22-00). Нічний переїзд.

Результат пошуку зображень за запитом будапешт

День 4

Перетин кордону, переїзд територією України. Повернення додому.

Результат пошуку зображень за запитом львів

Вартість туру
Для дорослих 125 євро
Для дітей до 12 років та учасників АТО 120 євро

 

У вартість туру входить:

 • Проїзд по маршруту комфортабельним автобусом
 • Проживання в готелі 3*
 • Сніданок в готелі
 • Супровід гіда-керівника
 • Страхування
 • Оглядові екскурсії, передбачені програмою туру

Додатково оплачується:

 • Віза+консульський збір (за відсутності біометричного паспорта)
 • Факультативні екскурсії та вхідні квитки (факультативні екскурсії можливі від 15 учасників)
 • City tax (міський збір у готелі) – 1,2 євро з особи.
 • Особисті витрати (харчування, сувеніри)
 • Проїзд в громадському транспорті
 • Оренда аудіогіда – 2 євро з особи
 • Гарантований номер місця – 10 євро

 

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ:

 • Туроператор залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні або класом вище;
 • Місця в автобусі розподіляються по мірі надходження заявок на бронювання;
 • Туристи, котрі подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах, або ж здійснити доплату за одномісне розміщення (ціну уточнити у туроператора).
 • Туристи повинні мати з собою зручне взуття спортивного типу, теплий одяг і захист від дощу (дощовик).
 • Турист несе повну матеріальну відповідальність за втрату та/або пошкодження аудіотехніки (аудіогіда) наданої перед та/або в ході туру.