Замки Львова

Країна, курорт:
Україна
Виліт, тривалість:
21.12.2019
1 день
Вартість туру:
349 грн
за людину

Детально про тур

У вартість туру входять:
Проїзд автобусом
Страхівка
Трансфер
Послуги гіда
Інформація про відправлення та готелі:
Дата відправлення: 21.12.2019
Місто відправлення: Львів
Транспорт: Автобус

Опис туру

Запрошуємо Вас оглянути чотири мальовничі замки: Підгорецький, Олеський, Золочівський та Свірзький, які входять найпопулярніший туристичний маршрут України

План туру: виїзд зі Львова (08:00) – Свірж (огляд замку) – Золочів (екскурсія замком та обід) – Підгірці (огляд палацу) – Олесько (екскурсія замком) – Львів (повернення о 19:30).

Дата проведення: по п’ятницях та суботах.
Вартість: 349 грн./особи

На Вас чекають:

Свірж. Один з наймальовничіших та найромантичніших замків в Україні, замок Свірзьких-Цетнерів, збудований в ренесансному стилі (1484р.) над мальовничим ставом. Замок був і є об’єктом численних кінозйомок, найвідомішою з яких є фільм “Д’Артаньян та три мушкетери”. Неподалік фортеці також знаходяться костел Успіння Богородиці (1546р.) та руїни оборонної вежі (1484р.).

 

Золочів. Надзвичайно багате на пам’ятки місто Західної України, окрасою якого є Золочівський замок (1634р.) з китайським палацом (одним з трьох в Європі). Велику цікавість у туристів викликають таємничі камені тамплієрів з двома вінками, які здійснюють найзаповітніші мрії.

 

Підгірці. Підгорецький замок Конєцпольських з парком (1635р.) колись вважався одним із найгарніших в Європі і є одним із найкращих зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями. Біля замку знаходяться багатодекорований костел святого Йосипа (1763р.), корчма-заїзд та і пивзаводом XVIII ст.

 

Олесько. Кожен українець повинен відвідати музей-заповідник XIV-XVIII ст. “Олеський замок”. Фортеця на пагорбі є одною із найстаріших на українських землях (1390р.), її експозиція відтворює атмосферу культурно-мистецького життя минулих століть, замок славиться однією з найбільших в Європі колекцій дерев’яної скульптури, в т.ч. Іоанна Георгія Пінзеля. За легендою вночі замком гуляють душі закоханих Адама Жолкевського та дочки власника замку Марціани.

Окрасою Олеська є також монастир капуцинів із костелом святого Антонія (1739р.) та готичний костел святої Трійці (1545р.).

 

 

ВАРТІСТЬ екскурсії 349 грн./особа, для будь якої кількості осіб в складі збірної групи (виїзди по п’ятницях та суботах).

 

У вартість ВХОДИТЬ:

проїзд комфортабельним автобусом,

супровід гіда-екскурсовода,

екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах.

 

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються:

вхідні квитки в туристичні об’єкти та харчування.

 

Вартість вхідних квитків:

– Свірзький замок: дорослий – 15 грн, пенсійний, студентський – 10 грн., дитячий – 5 грн.;

– Золочівський замок: загальний – 90 грн., студенти – 60 грн., учні – 15 грн.

– територія Підгорецького замку: загальний – 50 грн., студенти – 30 грн., учні – 15 грн.;

– Олеський замок: загальний – 60 грн., студенти – 30 грн., учні – 15 грн.

 

Харчування: обід відбувається у закладах громадського харчування м. Золочева. Вартість 90 грн.